SDN Telegram Grubu

Bu konuyu okuyanlar

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Merhabalar... Forumdaki bir konu sayesinde böyle bir fikrin güzel olabileceği geldi aklıma.(başkasının aklına da gelmiş ancak şu an ölü durumda)

Ana bir SDN grubu veyahut AMD Ryzen bekleyişi, donanım tartışmaları gibi yan gruplardan oluşan bir Telegram grubu kurulabilir. Bu yan gruplarının linki de ana gruptan description bölümünden verilecek elbet.

ShiftDelete.Net Unofficial

Ben başlangıcı yapayım dedim. Top şimdi forumun geri kalanında :)

Son düzenleme:

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Telegram'a pek sıcak bakmıyorum. Çevremde hiç kullanan yokki zaten[emoji1] [emoji1]

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Gelin gelin ne hoş özellikleri varmış meğerse bilmediğimiz seveceksiniz bence

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
230 kişilik rehberimde sadece 3 kişi kullanıyormuş. Onlarda erkek :D
Son görülmeleri ise 2016 zamanlarında. Meraktan yükleyip sonra kaldırdılar sanırım :D

socialmediamonster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar amazon telegram grubu açılmıştır.

t.me

neden telegram?

bildiğiniz üzere whatsapp grupları için cep telefonu bilgilerimizi ifşa etmek zorunda kalıyoruz ve telegram grupları için kişi sınırlaması da yoktur.

amazon'da satış yapmakla ilgileniyorsanız veya satış yapan kişilerden bilgi almak istiyorsanız herkesi gruba bekliyoruz.

İronmes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
arkadaşlar amazon telegram grubu açılmıştır.

t.me

neden telegram?

bildiğiniz üzere whatsapp grupları için cep telefonu bilgilerimizi ifşa etmek zorunda kalıyoruz ve telegram grupları için kişi sınırlaması da yoktur.

amazon'da satış yapmakla ilgileniyorsanız veya satış yapan kişilerden bilgi almak istiyorsanız herkesi gruba bekliyoruz.
Telegramda da numarayla kaydoluyoruz. Numara onaylamadan uygulamayı açabiliyor muyuz?