SDN SSD kullanıcıları kulübü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Fakehero

Profesör
@EFI Shell, @Usain, @Uchiha Sasuke, @CapScroLL, @SonicDash, @TheChild, @Alparslan57, @wsdguhkwh dhjhwg, @Fakehero, @Creative, @eoktay, @Kaansenn34, @Yiğit Can Polat, @26¥¥26, @ugureryavuz, @Enes HCKYL ve @ConfickerBelasi öncelikle hayırlı cumalar dilerim! Sizler hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve bilgisayarınız ne kadar sürede masaüstüne geliyor? Ben Windows 10 2004 kullanıyorum ve şifre girme hariç 14 saniyede masaüstündeyim.
Windows 10 Pro sürümü hatırlamıyorum çünkü insider açık bende. Ama 7 8 saniyede şifre ekranına geliyor. Ama süreyi azıcık uzattım recovery bölümü kurdum onun için 5 saniye ayırdım.Şifre ve bu dediğim seçenek olmasa 7 saniyede tam açılır galiba.

Alparslan57

Doçent
@EFI Shell, @Usain, @Uchiha Sasuke, @CapScroLL, @SonicDash, @TheChild, @Alparslan57, @wsdguhkwh dhjhwg, @Fakehero, @Creative, @eoktay, @Kaansenn34, @Yiğit Can Polat, @26¥¥26, @ugureryavuz, @Enes HCKYL ve @ConfickerBelasi öncelikle hayırlı cumalar dilerim! Sizler hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve bilgisayarınız ne kadar sürede masaüstüne geliyor? Ben Windows 10 2004 kullanıyorum ve şifre girme hariç 14 saniyede masaüstündeyim.
Windows 10 2004 kullanıyorum saymadım sayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada fastboot nereden anlaşılır açık olduğu?

Enes HCKYL

Doçent
Win 10 kullanmakatayım bilgisayarımda opera dışında program yüklü değil sata 2 kullanmama rağmen yaklaşık 20-25saniyede açılmakta şifre girmek hariç

Alper S

Profesör
SSD markam: Samsung
SSD modelim: MZVLB512HBJQ-00000
Depolama alanı: 512GB
Veri yolu: M.2
CrystalDiskMark benchmark test sonucum:
1596877606884.png

SSD hakkındaki görüşüm: Gayet hızlı ve hız değerine çok yakın. (3500/2900) Bazı kullanıcılar 3600/2950 gibi değerler görüyor.
Üye oldum.

formica

Asistan
Yasaklı
Bir süre burada olmayacağım bu nedenle de @SonicDash senden yeni gelen üyeleri ara sıra konuya girip eklemeni rica ediyorum, umarım 2021 güzel bir yıl olur, iyi forumlar herkese! Herkes sağlıcakla kalsın:)

Allah'ın Kulu

Profesör
Crucial BX 500 kullanıcısıyım, isteseydim Momentum Cache'i açmak isterdim ama 8GB RAM olduğundan oyunlarda mavi ekranla karşılaşmak istemiyorum.