SDN Spor Cafe Konusu Açılsın mı?

SDN Spor Cafe Konusu Açılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    41

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Ev elekronigi bolumu bile olmayan bu forumda spor cafe bolumu ne kadar dogru olur?
Kisaca :Hayir acilmasin

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla evet dedim ama inşallah gs-fb tartışmasına dönmez güzel bir konu detmania çok başın agrıyacak gibi ama inşallah güzel olur:)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bu kategori gündemimizde, ama bölümden değil konudan bahsediliyor.

yani benim demek istedigimi anladiniz... ben bolum dedim cunku burada bircok kisi oraya bolum olarak bakacak... temmuz 2011'den beri ben bunu gordum siz goremediniz mi?
"chealsea sampiyon oldu, Fener'e yaradi" konusunda 9. mesajda konu dagildi... bunlarda birsey ifade etmiyor mu?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Basım ağrısın orası problem değil arkadaslar.Ben mod olmak isterken bunları hesaba kattım.Bu forumda tartısma yeni bir sey değil.Benim buradaki amacım sohbet bölümü olusturmak.Renk olmadan.Bunu yapabiliriz.

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Basım ağrısın orası problem değil arkadaslar.Ben mod olmak isterken bunları hesaba kattım.Bu forumda tartısma yeni bir sey değil.Benim buradaki amacım sohbet bölümü olusturmak.Renk olmadan.Bunu yapabiliriz.
Ortalığı karıştıran isimler oldukça bu mümkün değil açılmasını isterim lakin şimdiki ortam buna elverişli değil olacak gibi'de gözükmüyor.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bu tartışma konusu bizleri ne kadar bağlamış farkında mıyız?

Konu açacağız, ama tartışma olur mu diye düşünüyoruz!

İşte geldiğimiz nokta.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
spor bölümündeki "tartşma karşıtı" üyeler bana çok tuhaf geliyor. tartışma sevmiyorsanız, tartışmalı konulara mesaj yazmazsınız, olur biter.

ancak her tartışmalı konuya balıklama atayan, avatar resmi bile bir kulübe ait olan üyelerin "tartışma istemiyoruz" şeklindeki konuşmaları hiç samimi değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...