SDN Spor Cafe Konusu Açılsın mı?

SDN Spor Cafe Konusu Açılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    41
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deatmania

Rektör
Merhaba arkadaşlar,

İspanya, ingiltere ligini konuşmak istemez misiniz? Veya diğer ligleri takımları, anadolu kulüplerimizi?

Bunun için bende şöyle bir şey düşündüm, rengimizi bir kenara bırakıp, böyle bir başlık altında sohbetimizi yapsak, nasıl olur? Tüm takımlarımız içi, ortak bir SDN Spor Cafe konusu açalım diyorum ve bu sabit olacak.

Hiç bir yerde diğer liglerden konuşamıyoruz, konuşsak bile kendi kulüp arkadaşlarımız görüyor.Ama burada herkes görür.

Bunun için bir anket düzenliyorum, anket sonucuna göre başlığı açma konusunu yönetime ileteceğim.

oslun

Dekan
4 büyük takımların dışındaki takımlar mı konuşulacak yoksa bütün takımlar mı konuşulacak

VincentVega

Profesör
konuya gireyim hemen west ham united premier lige tekrar dönmüş. acaba green street holigans filmindeki taraftarları da döner mi :D

deatmania

Rektör
Burada ki amacım, ortak bir yer oluşturmak, illa 18 takım olacak diye bir şey yok.

İspanya, ingiltere ligini konuşmak istemez misiniz?

İşte böyle bir ortam olacak.

by efsane

Rektör
Yasaklı
Onursal Üye
Bunu biz düşünmüştük zaten. Değil mi abi? [MENTION=129454]|SeYYaH|[/MENTION]

Bence de olumlu :D.

deatmania

Rektör
Furkan, siz düşünün, ben uygularım :D

Mavi olsan da aramızdaki fark :D (tamamsustum) [MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Bunu biz düşünmüştük zaten. Değil mi abi? @|SeYYaH|

evet [MENTION=52555]by efsane[/MENTION], haklısın abim.
yalnız bu konunun da üç büyüklerin birbirlerine salvo atışlarının yapılacağı bir er meydanı olması endişesini taşıyorum. bu konuya hiç girmeyelim demiyorum, ama karşı tarafa sıkıntı vermeden, gücendirmeden, karşılıklı atışmaya vesile olacak söylemlerden uzak kalınması şartıyla elbette çok güzel bir konu olur.

kavgasız, gürültüsüz sade bir spor cafe olması için hepimiz elimizden geleni yapar, sabote edeceklere müsaade etmezsek doyumsuz güzellikte bir konu olacağından şüphem yok.

whitedragon

Doçent
Evet diyorum hatta rengimi belli ediyorum :)

You'll Never Walk Alone Liverpool...!

yaşli çocuk

Profesör
Merhaba arkadaşlar,

İspanya, ingiltere ligini konuşmak istemez misiniz? Veya diğer ligleri takımları, anadolu kulüplerimizi?

Bunun için bende şöyle bir şey düşündüm, rengimizi bir kenara bırakıp, böyle bir başlık altında sohbetimizi yapsak, nasıl olur? Tüm takımlarımız içi, ortak bir SDN Spor Cafe konusu açalım diyorum ve bu sabit olacak.

Hiç bir yerde diğer liglerden konuşamıyoruz, konuşsak bile kendi kulüp arkadaşlarımız görüyor.Ama burada herkes görür.

Bunun için bir anket düzenliyorum, anket sonucuna göre başlığı açma konusunu yönetime ileteceğim.

Bu konu için seni tebrik etmek istiyorum.Evet böyle birşey kesinlikle olmalı.Fakat bilende bilmeyende her konuya saçma sapan yorumlar yaparsa bozulur diye düşünüyorum.Sıkı bir disiplinle olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...