SDN Site ve Forumda Ne Yaptığınızı Discord'da Gösterin!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Olmuş mu :^)


  • Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

eggsy

Üyecik
Discord kullanıcılarının bir çoğunun hali hazırda bildiği PreMiD adındaki uygulama, yeni güncellemesinden sonra bir tarayıcı eklentisi ve programla birden fazla (ne kadar isterseniz o kadar) servisi destekliyor. Artık yeterli kodlama bilgisi olan herkes bu eklenti için servis desteği ekleyebilecek ve paylaşıp, gerekli onaylardan geçtikten sonra PreMiD mağazasında yayınlanmasını sağlayabilecek. Şuan da bununla uğraşan Türk tek ben varım, çünkü sanırım vakit öldürecek tek şeyim bu. Canım sıkıldıkça ekliyorum, şimdiden 300'den fazla servis desteklendiği için ben olabildiğince Türk servislerine odaklanıyorum çünkü tek Türk benim :^)
Birkaç dakika önce de ShiftDelete.Net sitesi ve forumu için bu eklenti uyumluluğunu ekledim. %100 uyumlu diyemeyiz elbette ama görünürde aklınıza gelebilecek her şeyi Discord profilinizde güzelce gösterecek. Ekran görüntülerini şuraya bırakıyorum...Burası da forum kısmı:

Son olarak da şunu bırakayım:Eğer ilginizi çektiyse PreMiD hakkındaki bu yazımı okuyabilir, indirmek ve kurmak için buraya tıklayabilirsiniz. Hayır program bana ait değil, sadece sevdiğim ve sizinde seveceğinizi düşündüğüm için paylaşıyorum, daha önce oluşturduğum diğer Türk servislerini görmek isteyen varsa da buraya tıklayabilir.

# Uygulama ve eklenti açık kaynak olduğundan herhangi bir şeyden şüphe duymanıza gerek yok.
 

eggsy

Üyecik
Bu arada mağazaya girince Webtekno eklentisini görebiliyorum ama SDN eklentisi çıkmadı bir türlü :(
SDN olarak girmedim hocam, tam olarak sitenin ismi (ShiftDelete.Net) olarak girdim. İsterseniz buraya da tıklayabilirsiniz :3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ellerine sağlık kullanmak için ideal
Teşekkür ederim :^)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni olarak da şöyle bir şey ekledim, ufak ama hoş bir görüntü >:)

2019-11-13_01-14-24.gif
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter