Sdn.net üyeleri hangi modemi kullanıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhaba arkadaşlar modem alacak arkadaşlara fikir olması açısından hangi modemi kullanıyorsunuz memnun musunuz arayüzü vs hakkında bilgi verelim bu sayede öneri konusundan önce farklı modemler hakkında da arkadaşlarımız bilgi alabilir.

Ben Asus DSL-N14U kullanıyorum arayüzü Türkçe ve anlaşılır önceden sık sık kopmalar yaşıyordum artık o tarz bir problem vs yaşamıyorum kısaca memnunum

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Turkcell Superonline Huawei hg658 v2 kullanıyorum, modem ara yüzü türkçe gayet açık ve basit kullanımlıdır, herkesin kullanabileceği bir arayüzüne sahip ben çok memnunum.

muhammet878

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zyxelden şaşmam. SBG3300N + Wap3205 Ap olarakda. 10 kişi kullanıyoruz çok da memnunuz.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Vodafone ile gelen Huawei kullanıyorum. Yayma gücü berbat. 60MBPS internet kota dolmamışsa PC'de 72-74MBPS çıkıyor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Turkcell'in o kıytırık huawei modemi ne olacak ki başka. Kaliteli modem alayım diyorum yok kullanamazsınız yok edemezsiniz, e e e o zaman bana 5ghz bandında modem getirin modem değişikliği yapamıyoruz filan. Neyse konuyu sapıtmayayım.

Huawei hg 253s

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Uydunetin dandik modemi. Net Master bilmem ne..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Turkcell'in o kıytırık huawei modemi ne olacak ki başka. Kaliteli modem alayım diyorum yok kullanamazsınız yok edemezsiniz, e e e o zaman bana 5ghz bandında modem getirin modem değişikliği yapamıyoruz filan. Neyse konuyu sapıtmayayım.

Huawei hg 253s
Bal gibide kullanırsın neden öyle demişler ki

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bal gibide kullanırsın neden öyle demişler ki
Başka modem taktığında modeme erişemiyorlar ve buna izin vermiyorlar çok aşırı zorlaman lazım zorlarsan da yani ben kendi modemimi kullancağım dersen sana bile bile 1 mbps bile verseler buna şikayet edemiyorsun çünkü tahahüt ettikleri hız kendi modemlerinde geçerli. Tam bir çakal bunlar, modemin seri numarası, mac adresi v.s. bunların hepsi uyuşmadıkça internet vermiyor çakallar. Zorlarsan interneti başka modemle alırsında sorun çıkartıyorlar.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Başka modem taktığında modeme erişemiyorlar ve buna izin vermiyorlar çok aşırı zorlaman lazım zorlarsan da yani ben kendi modemimi kullancağım dersen sana bile bile 1 mbps bile verseler buna şikayet edemiyorsun çünkü tahahüt ettikleri hız kendi modemlerinde geçerli. Tam bir çakal bunlar, modemin seri numarası, mac adresi v.s. bunların hepsi uyuşmadıkça internet vermiyor çakallar. Zorlarsan interneti başka modemle alırsında sorun çıkartıyorlar.
Çok saçma hangi firma bu asla geçmem ben firmaya 500 liralık modem var bende ama dandik modem kullanacam

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İyi gecmem o zaman o firmaya
Bence de geçme 2. Ttnet vakası.

Eskiden iyiydi son 1 yılda tam bir ttnet gibi hissettiriyor. Ttnet =superonline.

Tahahut bitsin turknet e geçiyorum. Aynı oaraya 79 mbps ve 150 gb akk teklif ediyorlar.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Bence de geçme 2. Ttnet vakası.

Eskiden iyiydi son 1 yılda tam bir ttnet gibi hissettiriyor. Ttnet =superonline.

Tahahut bitsin turknet e geçiyorum. Aynı oaraya 79 mbps ve 150 gb akk teklif ediyorlar.
Ben Ttnetten memmunum o yüzden sıkıntı yok Mayıs gibi bende kotasız paketlere geçeciğim