SDN Monster Notebook Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

High Noon

Asistan
Ağabeyime maximum 6.000TL monster notebook almak istiyorum, GTA 5, Fortnite, Rust kısacası günümüzdeki grafik önplanlı oyunları rahat oynayabilmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

The Commander

Profesör
Kullanım ömrü ortalama ne kadar bu notebookların ?
Konunuzda size bir önerim olmuştu ancak buradan da cevap vereyim bu sorunuza.
Bu çok değişken bir konu, teknolojiyi takip etsekte yarın bir gün neyle tanışacağımızı ne kadar ilerleyeceğini çoğumuz kestiremiyoruz. Ancak kullanım ömründen kastınız malzeme kalitesi ve dayanıklılık ise Monster ürünlerinin bir eksiği yok, oldukça iyi ve yeterli. 1 yıllık kullanımım sonunda bir ısınma sorunu vs de yaşamadım. Almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim uygun şartlarda.

ThorJ

Profesör
Konunuzda size bir önerim olmuştu ancak buradan da cevap vereyim bu sorunuza.
Bu çok değişken bir konu, teknolojiyi takip etsekte yarın bir gün neyle tanışacağımızı ne kadar ilerleyeceğini çoğumuz kestiremiyoruz. Ancak kullanım ömründen kastınız malzeme kalitesi ve dayanıklılık ise Monster ürünlerinin bir eksiği yok, oldukça iyi ve yeterli. 1 yıllık kullanımım sonunda bir ısınma sorunu vs de yaşamadım. Almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim uygun şartlarda.
Bende V16 vardı, açıkçası memnun kalmadım. Şu an kasadayım ve gayet de rahatım.

mertesmi

Öğrenci
Kullanan var mı?

İkisi arasındaki fark nedir

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Kullanan var mı?

İkisi arasındaki fark nedir

V20 olan yeni kasa.

tr-krall

Öğrenci
Merhablar .
10 yıllık acer maceramın ardından .

Aranıza A7 V12.2.2 ilet katıldım. N11 üzerinden 220 tl indirimle 7.070 e geldi bana.

bugün 3.günüm kullanıyorum şimdilik iyi gibi .

10 yıl boyunca acer kullandım kasıyordu falan ama iydi bir kere dahi servis tamirci yüzü görmedi.

Dün ölü piksel testi yapınca monsterda 1 tane ölü piksel buldum. Canım sıkıldı kargo olayı zulum çünkü istanbula gidip gelmesi. Sizce 1 tane ölü piksel için uğraşayımmı yoksa iade mi edeyim aldıktan sonra çok şikayet okudum.
MSİ mi daha sorunsuzdur acaba diye düşünmeye başladım.

The Commander

Profesör
Merhablar .
10 yıllık acer maceramın ardından .

Aranıza A7 V12.2.2 ilet katıldım. N11 üzerinden 220 tl indirimle 7.070 e geldi bana.

bugün 3.günüm kullanıyorum şimdilik iyi gibi .

10 yıl boyunca acer kullandım kasıyordu falan ama iydi bir kere dahi servis tamirci yüzü görmedi.

Dün ölü piksel testi yapınca monsterda 1 tane ölü piksel buldum. Canım sıkıldı kargo olayı zulum çünkü istanbula gidip gelmesi. Sizce 1 tane ölü piksel için uğraşayımmı yoksa iade mi edeyim aldıktan sonra çok şikayet okudum.
MSİ mi daha sorunsuzdur acaba diye düşünmeye başladım.
Hayırlı olsun öncelikle. Testi ben de yaptım kendim, daha önce yapmamıştım. Benim bilgisayarda 1 yıllık Monster. Memnunum gayet, ölü piksel yok ben de. 1 tane için uğraşılır mı bilmiyorum, size kalmış. Ben uğraşmazdım açıkçası. MSI'da alsanız çıkmayacağının garantisi yok. Servis konusunda da MSI a sorunlu diyorlar.

utkuversus

Rektör
Emektar
Abra A7 12.2 modeli ile aranıza tekrar katılmış bulunuyorum.

İntel İ5 10300H (10750 almamamın sebebi işlemcinin çok ısınması.)
16GB 2933MHz Crucial Bellek 2x8GB
Samsung PM981a 256+Samsung 970 Evo 250GB
WD Black 7200RPM 500GB
GeForce 1650Ti

SDN Son Haberler

Son mesajlar