SDN Kamera Arkası -1

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
ben de müge hanımın "kamera arkası olurmuş, youtube'a koyarlarmış" demesine koptum, kouyorum ve kopacağım

Tartarus

Profesör
Muahahhh.. ;D ama bi yandanda kim kimdir diye merak ediyorum. Misal orda Troy sen var mısın? sen hangisisin? kim bunlar? Troy kim? Ne yer ne içer bunlarıda görmek istiyoruz. :p kameramana bayıldım yalnız :D :D

iHSaN-1

Asistan
Sağdaki Troy. Şarj cihazını tanıtan ve uçak geçtiği anda kızan. Elinde gelse bi roket atarla inidrecek olan. :} :D :*

Yaws ben yazarken Troy göndermiş o sol demiş ben sağ. Tam muhalefet olduk ha. :D :)

seciL

Dekan
Emektar
Kopuyolar bunlar kopmus :D ;D

hallerine kendileri de gülüyor kopuklar :p offf gülmekten koptum karnım ağırdı valla ellerinize sağlık :D

IREM

Asistan
Cem hiç istifinii bozmuyo hihihi.... Küfretseydınız yaa.. :D yada ben mı duymadım.. Arsız troy... :D

Alengirli

Dekan
İlk videoda kırmızılı olan Cem Sünbül, uçak geçiyor diyen Troy. "Küfür edebilirsiniz burada" diyen Alengirli İşlerin Adamı, o lafın hemen ardından "Hrımmsst" diye gülen de santraldeki ablanın kızı Buse.

warkortali

Profesör
Emektar
Sahibinden.com koptum ;D. Şu gördüğünüz portallar benim troy harikasın ve kameraman arkadaş ;D :D

Efe Zoroğlu

Profesör
Portal hikayesi herkesi kopardı :D.Troy ve Berkin Bozdağan Ağabeylerime Teşekkür ediyoruz.Kamera arkalarının hepsini istiyoruz.Çok eğlenceli.Bu arada Berkin Bozdağan Ağbey ağırdır.Bu hiç espri yapmayacak anlamına gelmiyor tabii ^^
Troy Ağabey birde sizin çalışma ortamınızdaki yerlerin video görüntüleri varsa onları da merak ediyoruz.Herkes size Aşık unutmayın (S) Hehe ;D

Alengirli

Dekan
Çok yakında Alengirli'nin Troy'a yaktığı türküyü veya SDN'yi yakın çekim tanıtımını burada bulabilirsiniz sanıyorum.

tonce

Profesör
Emektar
Harika videolardı. İşte SDN budur dedim. Troy harikasın dedim. Münkünse devamını bekliyoruz. :D :D

İnternetin tek adresi SDN. Olmayacak adamların olmadığı adres SDN. Ağırların ağır olup ama espiri yapmayıda ihmal etmediği tek adres SDN. Siz harikasınız dedirten adres SDN. Çok mu oldu pardon. :) :) :]

SDN Son Haberler

Son mesajlar