SDN Hakkında Eleştiriler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar bu konuyu açmamdaki sebep severek kullandığımız SDN foruma yönelik tüm eleştirilerinizi forum kullanıcıları olarak, açık bir şekilde (ahlak ve forum kuralları dahilinde) rahatça dile getirebilmektir. Bu sayede hem sevmediğiniz ve sizin için absürt olan şeyleri bu konu altında rahatça paylaşabiliriz.

Bu konunun amacı forum kullanıcılarının, forumda daha keyifli ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamak hemde forum yöneticilerine bu eleştirileri ve feedback'leri kolay bir şekilde iletebilmektir.

Yöneticiler artık bu geri dönüşleri değerlendirmek sizin ellerinizde :laugh:

O zaman başlayalım ilk eleştiriyi yapıyorum. Forumda yayımlanan bazı saçma ve kalitesiz haberleri eleştirmek istiyorum (iyi haberler de var bunlarıda belirteyim) yani bu haberlerin içerikleri bazen o kadar saçma olabiliyorki insanı diğer yayımlanan haberleri okumaktan soğutabiliyor. Şimdi burada o haberlerin ney olduğunu haberleri yapan arkadaşımızın moralini bozmamak için söylemiyorum ama haber içeriklerini okuduğunuzda neleri kastettiğimi anlayacaksınız. İyi forumar :)

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
-Yeni tema gelecek hikâyesi (ne bilgilendirme var ne de gelisme)

-Eski üyelerin ota b*ka banlanması

-Ortamın yaş seviyesinin iyice düşmesi. Burada sorun yaşı küçüklerin foruma girmesi değil, sadece yaşı küçüklerin forumda olması. Muhabbetler ortada.

-Moderatorlerin bölümlerine bakmamasi, argolarin kufurlerin reklamların havada uçuşması.

-Aklıma gelirse yazarım

Bunlar zaten forumdan soğuttu. Arada bir takiliyorum ama bisey yok artık forumda. Ben bunu yazarken konu silinmiste olabilir bilemem. Ama durum açıkça bu.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
1-)gönderilen mesajlar bölümü ve gelen mesajlar bölümü'nün birbirinden ayrı olması tamam forum bir mesajlaşma yeri değil ama bazen ben buna ne demiştim? diye gönderilen mesajlara bakıp gelen mesajlara dönüp cevap yazmak can sıkıcı olabiliyor.
2-)1post=1puan olayı, forum'a 200x biri üye olduğu zaman bu durumu fark etmeye görsün ipini koparmışcasına post kasıyor ciddi bir konu'ya abuk sabuk mesajlar yazıyor ve konu'nun içine ediyor ve 1ay'dan kısa sürede çok yüksek rütbelere ulaşıyor! bunun önüne geçmenin tek bir yolu var! mesaj sınırı koymak.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
SDN Forum uygulaması geliştirilmeli. daha çok mobilden giriyorum ve sık sık hata verip kapanıyor. Tapatalk'u bir kere denedim pek beceremedim :(

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Aslında bence rütbe sistemi kaldırılmalı. Öyle bir sistem olmazsa üyeler mesaj kasmakla uğraşmaz diye düşünüyorum. Sadece normal üyeler ve moderatörler, adminler olsun

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yeni tema gelsin sade basit ve hoş olsun
Daha çok aktif forum olsun her anlamda oyun teknoloji sağlık vs. daha çok artmalı alt dallar dahil
Telefondan daha rahat girebilmek için mobil uygulama gelişmeli

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Yeni tema gelsin sade basit ve hoş olsun
Daha çok aktif forum olsun her anlamda oyun teknoloji sağlık vs. daha çok artmalı alt dallar dahil
Telefondan daha rahat girebilmek için mobil uygulama gelişmeli

Geliştirici yok şu an forumda. Yoksa tema maksimum 2 haftalık iş.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Aslında sdn mobile var uygulama ama 0.99 $ ve denemedim

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hakkatende forum yaş seviyesi çok düştü bu durumdan bende rahatsızim adam akıllı iki çift laf edemiyoruz ordan burdan alakasız mesajlar geliyor saçma konu başlıklari açılıyor adam Su içse buraya yazacak o seviyeye geldi forumdan gerekli verimi alamıyorum o yüzdende pek girmiyorum artık.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Günceldir.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Rütbe sistemi biraz değişmeli. Mesaj sayısına göre olmamalı. Konu içeriğine uygun olmayan mesajlar anında silinmeli. Daha çok moderatör ile daha çok kontrol yapılmalı.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bu lafı hep söylüyorum. Forum ölmüş. Farkına varan varıyor. Sen daha eski üyeni tutamıyorsun burada, ufak seyler icin kaliteli insanlar gitti. Yeni gelenler de ortada. Kimsenin de umurunda degil. Alinan reklama bakiyorlar, kafa rahat. Durum bu. Baskalari onemsemiyor uyeler kadar. Bosverin sizde.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
İnternet sitesi üzerinden fotoğraf paylaşamıyorum

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
O kadar şey yazdık ilgilenen değerlendiren kimse olmadı mı?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İlgili kişileri konuya etiketlemek gerek.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Forum öldü açık ve net.Reklam yapmak için giren sayısı bile aktif kullanıcı kadar vardır :) Kalan bir kaç üyelerde 12-15 yaşlarında her konuya mesaj atan arkadaşlar.Tamam bende 17 yaşındayım ama tecrübeli arkadaşları bu aralar göremiyoruz.Gerçekten yazık.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
[MENTION=2]Troy[/MENTION] Eyy Hakkı Alkan gör bunları.Hakkı abi sen memnun musun forumdan ? İçinden ne geliyorsa söyle lütfen.Yapabileceğimiz bir şey varsa elimizden geldiğince yardımcı olalım.

Absolut Milk

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Kesinlikle katılıyorum benimde eskisi kadar takılmamamın nedeni bu açıkçası. Elime iğne battı diye konu açacaklar neredeyse önemli bir haber var mı yada değerlendirebileceğim bir etkinlik şu bu var mı diye eski eski konulara bakmaktan bazen sıkılıyorum.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
İşin kötü tarafı Hakkı Alkan veya başka birisinden bi karşılıkta bulamıyoruz.Sanki duvara konuşuyoruz.Birde bir sürü yazar aldılar hiç birini tanımıyoruz.Keşke kendilerini tanısaydık daha iyi olurdu.Neyse ne de olsa kimsenin muhattap aldığı yok.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Yazdıklarınız ilgili yerlere ulaşıyor merak etmeyin. Eleştiri olur da okunmaz mı hiç?

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sizler ne sorunu iletiyorsanız bizler de aynı sorunları yetkili arkadaşlara iletiyoruz dostlar merak etmeyin.
Maalesef biraz daha zamana ihtiyaç var. Sabır lütfen.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Benim tek ricam, şu ana sayfadaki solda bulunan forum başlıklar kısmına en üstte forumdan son başlıklar kısmı en üstte gelmesini istiyorum, her seferinde sayfayı aşağı çekmek zorundayım, diğerleri altta olsa daha iyi olacak, zaten en çok kullanılan bence forumdan son başlıklar kısmı.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=450738]Prophotone[/MENTION] tecrübeli arkadaşları bende göremiyorum ki, uçuşa yollananlar listesine baktım ve eskilerin neden olmamasını buldum, ceza puanımı ne o yuzden hepsi uçuşa yollanmış

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
[MENTION=450738]Prophotone[/MENTION] tecrübeli arkadaşları bende göremiyorum ki, uçuşa yollananlar listesine baktım ve eskilerin neden olmamasını buldum, ceza puanımı ne o yuzden hepsi uçuşa yollanmış
Eski gidenlere ayricalik taninmaliydi. Kim ne derse desin.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Çok fazla hata var örneğin.
6cda6368482f72fc9845f567d3db67b2.jpg

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Avatartımızda .gif probleminin giderilmesini istiyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...