SDN haberi altına yazmadığım bir mesajdan sonra gelen mail ?

Bu konuyu okuyanlar

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
[email protected] adlı mailede attım içeriği ancak neler oluyor? Sitede yapılan bir haberin altına yorumunuz onaylandı diye mesaj alıyorum. Fakat böyle bir yorumu ben yapmadım ?
Mail içeriğini incelenmesi adına site kullanıcı adımı blurlamadan yolluyorum aynı sorunu yaşayan var mı?
Ekran Resmi 2020-09-13 02.37.45.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek: Linke tıkladığımda yorumu yapanın bir kullanıcı değil Ziyaretçi olduğu gözüküyor. Hala anlaşılmış değil ciddi bir yetkilinin durumu açıklamasını istiyorum

Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Eğer yorum yaparken mail adresi istiyorsa sizin mailinizi girmiş olabilir.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Eğer yorum yaparken mail adresi istiyorsa sizin mailinizi girmiş olabilir.
Giren kişinin benim mail adresimi bilmesi çok zor ayrıca gönderilen maildeki kullanıcı adı kullandığım kullanıcı adı ana sitede.

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Aynı mail bana da geldi. Bende de yapmadığım bir içerikle ilgili yazıyordu.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Aynı mail bana da geldi. Bende de yapmadığım bir içerikle ilgili yazıyordu.
Bu durum çok ilginç, can sıkıcı ve ciddi bir durum aynı haberin alttaki yorumlarına baktım hepsi ziyaretçi ve siyasi içerende mesajlar var. Benim ve sizin gibi bir çok kullanıcının başına geldiğini düşünüyorum. Benim artım sık sık maillerimi kontrol ederim anında yakaladım bir çok kullanıcı mailleri fazla kontrol etmiyor sanıyorum.

Son düzenleme:

CJ Bey

Doçent
Reaksiyon puanı
275
konudaki bu ss i göremiyor musunuz?

Bu durum çok ilginç, can sıkıcı ve ciddi bir durum aynı haberin alttaki yorumlarına baktım hepsi ziyaretçi ve siyasi içerende mesajlar var. Benim ve sizin gibi bir çok kullanıcının başına geldiğini düşünüyorum. Benim artım sık sık maillerimi kontrol ederim anında yakaladım bir çok kullanıcı mailleri fazla kontrol etmiyor sanıyorum.
knk 5 senedir forumdasın ama asistansın

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
knk 5 senedir forumdasın ama asistansın
Önceden hiçbir şekilde aktif değildim ta ki son 5-6 aya kadar önceden shiftdelete.net Youtube kanalını izler aklıma takılan sistem sorularını sormak için kullanırdım burayı. Ki konumuz zannediyorum bu değil maalesef.

Durumu araştıracağız.
İlginiz için teşekkür ederim Hakkı Abi. İyi Pazarlar

Reaksiyon puanı
10,324
Ya burada yazmak uygun düşer mi bilmiyorum ama, benim de mobil bölümde bir sorunum var. Bir türlü çıkış yapamıyorum. Çıkış yapıyor, tekrar ismim geri geliyor. Lakin forumda kullandığım şekliyle değil, eski şekliyle oluyor. Bu arada yorum yazıyorum, eski şekliyle de olsa ismimin gözükmesini istememe rağmen ziyaretçi olarak yorumum çıkıyor. Halbuki yukarıda Seyyah olarak ismim yazmasına rağmen. Bunu da çözebilirseniz çok memnun olurum segili Ufuk reyiz.

@Creative

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
16,118
kullanıcı adım gözüksede yorumu ziyaretçi olarak gösteriyor sistem...
Ekran Görüntüsü 2020-09-13 23-09-49.png