Sdn Forum'un En Sevdiğiniz Yönleri

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Katılımcı'nın (@nixc0r'un) en son açtığı konuda ( Sdn'deki Gıcık Konular'a) görüşlerimizi yazmıştık. Forumun gıcık tarafları olsa da güzel tarafları bence daha fazla ? İnsanları yüzüne övmek pek iyi değildir ama o kadar gıcık konuları yazdıktan sonra bence güzel yönde yüz güldürecek bir konu olmalıydı ?
1)Ben ilk olarak "Admin, Süper Mod, Mod, Editör" lere saygılarımı sunar, ettileri yardım, gösterdikleri güzel samimiyet, bize sabretmeleri ve öğrettikleri bilgilerden ötürü teker teker teşekkürlerimi iletmek istiyorum...
Sayının gıcık olan konulardaki sayıyı asacagini görelim hadi ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,313
Katılımcı'nın (@nixc0r'un) en son açtığı konuda ( Sdn'deki Gıcık Konular'a) görüşlerimizi yazmıştık. Forumun gıcık tarafları olsa da güzel tarafları bence daha fazla ? İnsanları yüzüne övmek pek iyi değildir ama o kadar gıcık konuları yazdıktan sonra bence güzel yönde yüz güldürecek bir konu olmalıydı ?
1)Ben ilk olarak "Admin, Süper Mod, Mod, Editör" lere saygılarımı sunar, ettileri yardım, gösterdikleri güzel samimiyet, bize sabretmeleri ve öğrettikleri bilgilerden ötürü teker teker teşekkürlerimi iletmek istiyorum...
Sayının gıcık olan konulardaki sayıyı asacagini görelim hadi ?
1. yi ben yazacaktım ama olsun :D neyse

2- Samimi ve yardım sever üyeleri

Reaksiyon puanı
6,381
4-Düzgün kuralları, çok iyi ve anlayışlı kullanıcıları.

Son düzenleme:

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
abartılı kurallar yok (yok neymiş cümlenin sonuna nokta koyucakmışız başka forum sitesinde zorunluluk)
@rise gibi insanlara Linux konusunda çok büyük yardımlar eden yada sistem toplama konusunda bizlere yardımcı olan prof. Doçent üyecik asistan üyeleri çok seviyorum... ben SDN forum ailesini çoook seviyorum :):hearteyes:

Reaksiyon puanı
7,999
Çok samimi kişiler var. Special Forces , EFI Shell , Erenist gibi arkadaşlar edindim ve gerçekten memnunum. Foruma girmeden önce kendimi teknoloji konusunda bilgi sahibi sanırdım ancak anladım ki daha öğreneceğim çok şey var.
Ayrıca Seyyah abimiz yorumlarımı beğenince çok mutlu oluyorum gerçekten bilgi sahibi birisi o da.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Forumda değişikliler oluyor, font vs ??

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bazı süper moderatörler dışında yönetim ekibini bende çok seviyorum. En çok sevilesi süper moderatör çocuğu olan, biliyorum.
10- Üyelerin her birini ayrı ayrı seviyorum. En çok sevdiğim yönünü belirtmem gerekirse doğru kategoriye konu açma becerisini gösterebilen yeni üyeler...

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Yazım kurallanına ban atılmaması :)

Reaksiyon puanı
6,381
12- Forumda görüş öneri ve şikayetler diye bir konu olması. Bu konuda bir çok şey konuşuldu ve bu şeyler yapıldı/düzeltildi. Diğer forumlarda da baya bir süre bulundum ve onlarda bu yoktu.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hmm bir düşüneyim...
Forumun geçmişine rağmen halada hizmet vermeye devam ediyor ve emeklerimizin filizlendiğini gördüğüm için ziyaret etmeyi esirgemiyorum.

Letsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
1) Güncelliğini koruması
2) Pale'lerin az olması(anladınız)

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Özel konuşma baslatabilmek, gerek üyesiyle gerek yönetimle ?
Profil mesajı yazabilmek de aynı şekilde..

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Bazı süper moderatörler dışında yönetim ekibini bende çok seviyorum. En çok sevilesi süper moderatör çocuğu olan, biliyorum.
10- Üyelerin her birini ayrı ayrı seviyorum. En çok sevdiğim yönünü belirtmem gerekirse doğru kategoriye konu açma becerisini gösterebilen yeni üyeler...
@Görkem Say sana diyor abi

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
13-) Karanlık mod,
14-) Pratik site tasarımı,
15-) İlgili ve bilgili moderatörler,
16-) "Neler Yeni" sekmesi.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
HER YÖNÜ ama mobil tarayıcı sürümü biraz daha geliştirilebilir.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Küfürsüz,samimi,ara sıra kavgalı,gereksiz tipler barındırmayan,sakin bir yer olması:)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
1- Samimi bir ortam var.
2- Sürekli güncel tutuluyor.
3- Kurallar aşırı abartılı değil bu sayede üyeler daha samimi ve istekli şekilde forumda takılabiliyorlar.
4- Problem çözümü için gayret gösteriliyor, en basitinden örnek vermek gerekirse gizlilik ayarlarından diğer uygulamalara mikrofon erişimi vermeyen ve bu yüzden Discord vb. uygulamalarda sesini karşıya iletemeyen kullanıcıya güncel Win10 kur, sistemi güncelle, bios güncelle, vb. tarzında gereksiz ve anlamsız çözüm(!) yolları önerilmiyor.
5- Bol bol forum oyunları var, sadece teknolojiden ibaret değil.
6- Yönetim gayet başarılı, şahsi görüşüm byefsane olayı dışında çoğu kararda haklılar.
7- Üyelerin genel olarak nerede resmi nerede samimi olmaları gerektiğini bilmeleri.
8- Bol bol yıllanmış üye barındırması.
9- İnsanların kullandıkları işletim sistemine karışılmaması, bir diğer deyimle üyelerin ve yönetimin kendi çapında Microsoft sponsorculuğu oynamaması.
10- Unuttuklarım/Aklıma gelmeyenler.

Son mesajlar