Rehber SDN Forum'un en kaliteli forumlardan biri olması hakkında

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
787
SDN forum hakkında;

Ben 2017 yılından bu yana 7 yıldır foruma üyeyim.Birçok eski üyeyi bilirim; Birçok eski üyede benim adımı bilir.

Bence Türkiye’deki forumların içerisindeki En iyi; En kaliteli forum bilgilendirme açısından ben bu forumda %90 gibi yüksek bir oranda tutuyorum doğru bilgilendirme var.

Ben genelde Telefon önerileri; Dünya/Gündem; Sağlık ve Otomobil yönünde mesaj atıyorum ve buraları takip ediyorum.

Her aldığım telefonda burayı dinledim.Bugüne kadar hiç pişman olmadım.Çoğu arkadaşlar bende dahilim deneyimim olmadan kimseye birşey demiyorum.

Bence SDN ilkeli ve seviyeli bir forum ayrıca grafiklerinide çok beğeniyorum.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,134
Forum ortamı gerçekten güzel herkes birbirine saygılı ancak ara ara forum bunalım dönemi diyebileceğim bir döneme giriyor. Yönetim kadrosu güzelken bir anda işi bilmeyen kişilere veriyorlar. Şu anki yönetim mesela gerçekten ilgili ve bilgili kişiler böyle olunca forumu bizim de takip etme isteğimiz artıyor. Ancak önceki yönetimin egosu tavandı. Bir şey söyleyince benden iyi bilemezsin kafasında takılıp kafasına göre cezalar atıyorlardı. İçlerinde görevini düzgünce yapan arkadaşlar sağ olsun arkalarını topluyordu.

Şu an gerçekten güzel gidiyor forum. Sadece yanıt atarken çok uzun sürede gidiyor yanıtlar onu da düzeltirlerse daha tatlı olur gibi.

murat zorluu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
787
Forum ortamı gerçekten güzel herkes birbirine saygılı ancak ara ara forum bunalım dönemi diyebileceğim bir döneme giriyor. Yönetim kadrosu güzelken bir anda işi bilmeyen kişilere veriyorlar. Şu anki yönetim mesela gerçekten ilgili ve bilgili kişiler böyle olunca forumu bizim de takip etme isteğimiz artıyor. Ancak önceki yönetimin egosu tavandı. Bir şey söyleyince benden iyi bilemezsin kafasında takılıp kafasına göre cezalar atıyorlardı. İçlerinde görevini düzgünce yapan arkadaşlar sağ olsun arkalarını topluyordu.

Şu an gerçekten güzel gidiyor forum. Sadece yanıt atarken çok uzun sürede gidiyor yanıtlar onu da düzeltirlerse daha tatlı olur gibi.
Haklısın hatta bununla ilgili forumda daha yeni bir mesajlaşmamız oldu bazı şikayetler ile yönetimin bana uyarı verdiği karşı tarafta moderatör vardı.

Vallahi ayırmadılar bana yapılan uyarı neyse karşı tarafta uyarı aldı.

Çalışmıyordu rapor sistemi benim Murat burç ile tartışmam 3 ay sürmüştü böyle birley var mı 🤣🤣

Şimdi rapor sisteminin devreye girdiğini gördüm.Unutmuştum daha doğrusu artık güvenim yoktu.Yönetimdekilere artık bakış açım değişiyor.

Hakkaniyetli bir yönetim ve galiba yanıt değil rapor sistemini kullanacam

Çok yanıt verme sebebim eski yönetimin ceza vermemesiydi.