Soru SDN Forumdan Haksız Yere Banlandığımı Düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xCode

Asistan
Code bana veya üyelere karşı çizgini aşıyorsun. Farkında mısın?
Cahil dediğim için mi çizgiyi aştım? Sadece basit bir soru sordum içeriğimin illegal olduğunu nasıl anladınız diye, ona da cevap vermediniz. İllegal olduğunu kanıtla senin banlamanı beklemem ben bir daha foruma girmeyecem o kadar diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kardeşim hadi emülatodeki brawl stars maçına gir ben sana engel olmayayım .
Baksana iki lafından biri oyunlarla ilgili. Nickin bile GTA 5 bilmem ne.

Birde gelmiş bana çocuksun diyor velet :D yallahh
 

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Yönetim ekibinden birisi hakkında şikayeti olan diğer yönetim üyelerine olayı iletebilir. Konuyu görmezden geliyorum.
 

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Çoğu moderatörler bi halttan anlamıyor ki. Bi konu açtım @Dora isimli mod, konumu "illegal içerik yayınlamaktan" sildi. Nereden biliyorsunuz illegal olduğunu diye sordum verdiği cevap : "Ücretli bir kanalı ücretsiz dağıtıyorsa o illegal demektir."
:D bu cevabı veren kişiden ne beklenir ki? cahil herif daha illegalin ne demek olduuğunu bilmiyor
Helal kardeşim büyük oyunu görmüşsün tüm forumun sırrını çözmüşsün.
 

Creative

justice boss
Yönetici
Admin
Selamlar; benim moderatör ekibimde ki arkadaşlarıma yada dostlarıma kimse üstüne vazife olmayan işlere kalkışmasın.

Söz konusu tartışma gereği beinsports'a para vermekten bıkmadınız mı? başlığı altında bir tane konu açmışsınız. Bu konu içerisinde site ismi vererek yayın hakkı olmayan bir mecraya yönlendirme yapmışsınız.

beINSports yayın hakları olan bir kuruluş, söz konusu yayın hakları olan bir yayının yasal olmayan bir şekilde yayınlanması illegal olmasını bırakın bir suçtur. Siz bu suça ortak olup forum içerisinde paylaşmış ve moderatör arkadaşımız bu illegal içeriğe ve suça dahil olmamak adına konunuzu kaldırmış.

Burada sizin tarafınızca illegal olmadığını savunuyorsunuz ancak aşağıda belirtilen beINSports yayın hakları gereği yapılan uyarıları sanırım gözden kaçırmışsınız. Bir göz atarsanız bu durumun illegal ve bir suç olduğunu anlayacağınızı düşünüyorum.

Bu sitede yer alan her türlü resim, yazı, yorum, görüntü ve yayınlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında korunmaktadır. Önceden yazılı izin alınmadan kısmen veya tamamen, yayın esnasında ve sonrasında bile olsa içeriklerin kullanılması cezai müeyyide uygulanmasını gerektiren suçtur. İhlali yapanlardan tazminat talep etme haklarımız saklıdır.

Hatta bununla kalmayıp bir futbol klubü bu görüntülerin paylaşılması hakkında suç duyurusunda bulunacağını beyan etmiş. Resmi olarak beINSports'un elinde bulunan bir yayın..


Bu durumun tam olarak anladığınızı düşünüyorum, böyle bir açıklama yaptığım için sizin adınıza üzgünüm. Moderatör arkadaşımızın cahil olmadığı kanaatine vararak sizin bu ibareleri okumadığınızı yada anlamadığınızı bildiririm.

Saygılarımla.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst