SDN Forum Yavaş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

EmirhanTeira

Doçent
Bazı saat aralıklarında, sanırım biraz fazla kullanıcı akışı oluyor ki forum gerçekten yavaşlıyor. Hani bir mesaja cevap vermek için 30 saniye beklediğim oldu. Bu altyapıyla ilgili bir sorun mu? Altyapıyla ilgiliyse sitenin altyapısı geliştirilecek midir? Teşekkürler:)

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Sunucular size mi ait? CloudFlare dışında ne gibi önlemler alıyorsunuz?
Site geliştiricisi ben olmadığım için, teknik olarak detaylı bilgiye sahip değilim. Ancak CloudFlare dışında ek güvenlik sistemleri de geliştirilmeye çalışıyor. Zaman zaman bunların pentestleri de geliştiriciler tarafından yapılıyor. Yavaşlamaların hepsi sadece DDOS saldırılarına bağlı değil.

İlprohan

Doçent
Yasaklı
Hakikaten öyle ya internetimden kaynaklı sanıyordum ama herkeste varmış
Bazı saat aralıklarında, sanırım biraz fazla kullanıcı akışı oluyor ki forum gerçekten yavaşlıyor. Hani bir mesaja cevap vermek için 30 saniye beklediğim oldu. Bu altyapıyla ilgili bir sorun mu? Altyapıyla ilgiliyse sitenin altyapısı geliştirilecek midir? Teşekkürler:)

Cücük

Üyecik
Yasaklı
Ya arkadaşım her şeyi geçtim de facebook instagram youtube gibi altyapılar mı bekliyorsunuz.Klasik forum işte olduğu kadar.Devri zaten geçmekte olan bir oluşumda bu kadar çok etkileşim olduğu için bile mutlu olsak yeter.

Son düzenleme:

Son mesajlar