SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
İphone 6s plus 64gb kullanıyorum.
Kesinlikle öneririm hiç bir sorun yaşamadım her işimi görüyor.
İphone 7 plus almayı düşünüyorum yeni özellikleri beni çok crzbetti beklediğimiz özelliklerdi ve değer kaybetmediği için 6s plus değeri duruyorken satıp 7 plus alıp değerini de korumak istiyorum.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
- Şuan huawei g8 kullnıyorum
iyi bir cihaz malzeme kalitesi vs güzel 2.5 ekran ile birleşince parmak izi vs premium hissi veriyor

-Şuan yeni telefon alacak olsam Iphone7 tercihim olurdu.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
- Şuan huawei g8 kullnıyorum
iyi bir cihaz malzeme kalitesi vs güzel 2.5 ekran ile birleşince parmak izi vs premium hissi veriyor

-Şuan yeni telefon alacak olsam Iphone7 tercihim olurdu.
V10'a ne oldu hocam :eek: Bende şu an Lumia 820 kullanıyorum . Allah cezasını versin bunu uretiminde emeği geçen herkesin . Tel kasma yaşamadım ama marketten kaybetti . Alacak olsam iPhone 7+ alırdım . Ama Butçe yok ...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
V10'a ne oldu hocam :eek: Bende şu an Lumia 820 kullanıyorum . Allah cezasını versin bunu uretiminde emeği geçen herkesin . Tel kasma yaşamadım ama marketten kaybetti . Alacak olsam iPhone 7+ alırdım . Ama Butçe yok ...

Akşam akşam iyi güldüm kardeşim ben dedim ya sana ben hiçbir telefonda 2 aydan fazla sabit kalmam ustune bir miktar para aldim verdim bakalım bir baktın 2 3 hafta sonra aldıgım paraya ekleme yapar başka tele geçerim:) piyasada ki birçok cihazı denedim diyince inanmıyorlar bana

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Akşam akşam iyi güldüm kardeşim ben dedim ya sana ben hiçbir telefonda 2 aydan fazla sabit kalmam ustune bir miktar para aldim verdim bakalım bir baktın 2 3 hafta sonra aldıgım paraya ekleme yapar başka tele geçerim:) piyasada ki birçok cihazı denedim diyince inanmıyorlar bana
:D Hayırlısı olsun :D

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
LG G3 (32GB) kullanıyorum.
Şarj konusunda beni memnun etmesede işimi görüyor. Diğer konularda memnunum bi sıkıntı yaşamadım. :)

Yeni telefon alacak olsam Apple tercih edebilirdim İOS'u denemek istiyorum. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
6s plus kullanıyorum.
alacak olursam 7s plus jet black alırdım :D
(tam olarak araştırmadım ama 7s plus jet black var mı :) yoksa şayet kesinlikle jet black hangisinde ise onu alırdım bayıldım ben.)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
S7 kullanıyorum.
Alacaklara kesinlikle öneririm ama ben bu telefonda sıkılıyorum. Sürekli yapacak bir şey arayışı var hep şöyle bir kalem olsa çizim vb yapsam düşüncesi var yani illa birşey ile uğraşacam
Geçicek olsam Note 7 geçerim yada V20
Nick mesaj uyumu ahenkle dans ediyor...

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Note 2 kullanıyorum Eskimeyen cazibesi arrik bezdirdi beni her türlü sorunu veriyor.Ilk imkan buldugumda degistirmeyi düşünüyorum.Muhtemelen s7 edge veya s7 almayı düşünüyorum

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu arada yazmamışım J5 kullanıyorum ve memnunum ama alabilecek olsam direk ip7 alırım :)

Reaksiyon puanı
2,554
Lg g2 kullanıyorum şuan mecburen yeni aldığım htc one a9 hala tamircide zaten gelince de satacağım.
Lg g2 ile başlarsak 1 ay sonra 3. Yılı olacak telefon 3 kez servise gitti bir kez ekran sararmadan 1 kez kulaklık jakı bozulmuştu 3.de ise biraz keyfi yolladım kapak değişti.Cihazın en kötü yanı benim 16 gb olduğu için hafıza sorunu oldu. kamerası gece kötü ses çıkışı hoparlörden zayıf ancak lg arayüzü çok güzel ve kullanışlı tabi güncelleme kesilince rom kurdum bende.Şuan ekran kırık yarısı çalışmıyor 360 derece döndürme sayesinde cihazı kullanabiliyorum.Htc one a9a gelirsek hoparlör vasat kamera gece kötü 3g açıkken mübarek turboya geçiyor sanki deli gibi ısınıyor arayüz çok sade hızlı ama sıkıcı ses kalitesi güzel ancak cihazım kendi kendine şarjda iken yandı sebebi nedir bilmiyorum ama güç entegresi yanmış farklı şarj cihazı olduğu için olabilir ama emin değilim.Almak istediğim cihaz ise kesinlikle lg v20 eksiği yok fazlası var lg arayüzünü de zaten hiçbirine değişmem.Bu arada htc one a9 kimseye tavsiye etmem fiyatını haketmeyen bir ürün ben yurtdışı aldım diye ucuza geldi oda zaten 220 lira masraf çıkardı yoksa 1400 lira edecek bir cihaz değil.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
note 7 verelim alanlar o kadar mutlu ki ateş saçıyorlar :D
:D :D 4 Sene Galaxy Young,T50,G3,G4,S5 ,Grand Prime, Note 4 kullandım. Sonra 5s'e geçtim. Ekran boyutu hariç bide G4 arka kamerası hariç gayet memnunum

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Lenovo vibe x2 kullanıyorum. Batarya ömrü pek iyi değil.. Ama fiyatına oranla gayet iyi fp cihaz

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Bu konu gerçekten tüm arkadaşların katılımıyla çok faydalı olabilir çünkü burada yazılanlar birebir uzun süre son kullanıcı deneyiminden oluşuyor yazılan yorumlar statik değil tüm arkadaşlar katılım sağlarsa en azından konu cevabını beklemek için vakti olmayan acelesi olan arkadaşlar kullanıcının fikrine bakarak anlık seçim yapabilir.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Yöneticiler benim için para toplasın, bende findik tarlasi satayım alırım sanırım para toplanır o zaman alırız :D
Note 5 iyidir bence 2-3 sene gider. Kamerası ışık varken süper çekiyor.

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bu konu gerçekten tüm arkadaşların katılımıyla çok faydalı olabilir çünkü burada yazılanlar birebir uzun süre son kullanıcı deneyiminden oluşuyor yazılan yorumlar statik değil tüm arkadaşlar katılım sağlarsa en azından konu cevabını beklemek için vakti olmayan acelesi olan arkadaşlar kullanıcının fikrine bakarak anlık seçim yapabilir.
Aynen öyle hem bazen burda sizlere birşeyler sorma ihtiyacında bulunabikiyoruz

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
iPhone 6s plus kullanıyorum. Akıcılık ve performansta sıkıntı yok fakat kamera performansı rakiplerine göre geri kaldı. Pil ömrü yeterli 1,5-2 gün gidiyor.