Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Şimdilik OnePlus 5T. Bakalım durum oluşursa Mi Note 10, OnePlus 7T veya 7 Pro gelebilir. Tabi bunlar hayallerim olarak da bir köşede kalabilir.

rtakak

Profesör
Çıktığından beridir S7 Edge kullanıyorum. 4. yazında değiştireceğim. Ne alırım o zaman bakıcam artık.
Bu zamana kadar gayet memnun etti beni. Ekranı, performansı ve arka kamerası günümüz orta segment ile benzer seviyede. Yazılım desteği Samsung tarafından üzse de geliştiriciler sağolsun OneUI 2.0 bile kullanabiliyoruz.

Nokia 5 kullanıyorum 5.1 değil tavsiye etmem ama idare ediyorum yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum Mi 9T alabilirim alacak olursam

turan3068

Üyecik
Bir dönem Zenfone 2 kullanmıştım. Sonra iPhone 7'ye geçtim. Şimdi ise Casper VIA P3 mantıklı geliyor. Performans açısından ve taşıma kolaylığı açısından beğendim.

Andromedavor

Asistan
Hangisini kullanıyorum; Note 10 plus kullanıyorum. İş için biçilmiş kaftan. Kesinlikle mükemmel.

Hangisini alırdım; Şuan çıkmamış Note 20 plus tabiki

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Samsung galaxy grand neo plus kullanıyorum zaten aşırı eski ve tahmin edeceğiniz üzere çoğu işlemi yapamıyor ve sadece 8GB depolama alanı var. Alacak olsaydım ya bütçeme uygun Mi9T alırdım, ya da S9+ alırdım.

okurbaba

Profesör
Çok değilim çünkü:
1. 32 bit Android yüklü ROM kurmam lazım 64 bit Android ROM u
2. Parmak izi yok
3. Type c yok
4. Super AMOLED yok
5. Always On Display yok
Ya aslında onun Kernel çekirdeği ve ROM’u değiştirilse 64 Bit haline getirilebilir, XDA’da geliştiriciler tarafından bazı çalışmalar var fakat stabil surum olarak yayınlanmış bir çalışma daha bulunmamakta o telefon icin.

stat counter