Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

burhan_52

Asistan
İkinci el alinirmi portre modu nasil iPhone gibi gerçekci cekiyormu?
İphone halt yemiş alan portre de efsane fotolar çekiyor ayrıca uzun pozlama özelliği bir harika slr foto makinesi gibi harika birşey valla istersen git mediamarkt da dene hele ki birde ön kamerayı dene gör bu fotodan benden gelsin uzun pozlamayla çektiğim fotonun mb yüksekmiş yükleyemedim

Ekli dosyalar

Webhead

Dekan
Mi9T icin dusunceleriniz nelerdir
İPhone 5s'ten geçtim çağ atladım diyebilirim
Fıstık gibi telefon tasarımı ekran gövde oranı bataryası fiyatına göre çok iyi diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9T kullanıyorum ve kesinlikle öneririm
Alabilecek durumum olsa kesinlikle OnePlus 7T Pro
2 haftadır Mİ9T kullanıyorum aşırı memnunum 4 sene kullanmayı planlıyorum
bütçem olsaydı OnePlus 7T almak isterdim

Son düzenleme:

Webhead

Dekan
şarjı hariç çok memnunum.alırsam üniversiteye geçince 12 alacağım inşallah.alıştım artık tekrar androide geçmek zorlayabilir.
Bende Mİ9T'yi 5 sene kullanmayı planlıyorum geçeli 2 hafta oldu 5s'ten kurtulduğum iyi oldu bataryası bana çok cinnet geçirtti bir daha İPhone kullanmayı düşünmüyorum hem Android'e alıştım sadece Ego Cepte uygulamasına alışamadım IOS'taki kullanımı daha rahat daha pratik geliyor

Bende Mİ9T'yi 5 sene kullanmayı planlıyorum geçeli 2 hafta oldu 5s'ten kurtulduğum iyi oldu bataryası bana çok cinnet geçirtti bir daha İPhone kullanmayı düşünmüyorum hem Android'e alıştım sadece Ego Cepte uygulamasına alışamadım IOS'taki kullanımı daha rahat daha pratik geliyor
kamerada appleı çok beğeniyorum.sırf kamerası için bile iphonea devam ederim sanırım.

GeneralMobile'ın 9pro kullanıyorum ben oyun müptelasıyım ve oyunlarda akıcı bi telefon. kamerası da yabancısitelerden yüksek puan almış

Son mesajlar

stat counter