Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gamerüs

Asistan
Nasıl peki 520 ? 2019 hatta 2020 yılında kullanabiliyor musun yoksa her kilidi açtığında sinir krizi geçirip geri mi kapatıyorsun (2020'ye gireceğiz ve artık ölmüş bir sistem olan WP'yi kullanıyorsun, uygulama desteği konusunda da fikrini merak ediyorum açıkcası)
ölü biliyor musun? çöp uygulamalar var,idarelik işte.2020 de a10s modelini almayı planlıyorum.

SeKoLoJiK

Asistan
Merhaba ben Samsung S9 plus modelini ilk ciktigindan beri kullaniyorum. Telefondan genel olarak cok memnunum lakin beni en cok zorlayan batarya oldu suana kadar. Batarya kapasitesi bu telefon icin yetersiz gibi gelmeye basladi. Onun disinda oyun performansi ve diger islemler icin yeterince guclu bir cihaz diyebilirim.

berkaydgn

Üyecik
iPhone 8 Plus mı? S10e mi şuan Lenovo P2 kullanıyorum. iOS mu Android mi gibi oldu sanki :) Bunlardan hariç tavsiyeleriniz varsa da bekliyorum.

okurbaba

Profesör
iPhone 8 Plus mı? S10e mi şuan Lenovo P2 kullanıyorum. iOS mu Android mi gibi oldu sanki :) Bunlardan hariç tavsiyeleriniz varsa da bekliyorum.
Eğer film vs izlerim diyorsanız s10e, kullanması kolay olsun diyorsanız 8 Plus, işletim sistemi olarak IOS benim daha çok hoşuma gidiyor ama arayüzü de bir o kadar rahatsız ediyor (gereksiz basit buluyorum)

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Samsung hem kendi telefon modelleri arasında hem de başka markaların telefonları arasında yepyeni bir segment ortaya çıkardı resmen. Note serisi bir tarafa diğer tüm telefonlar bir tarafa diyebiliyorum bu yüzden... Bu yönden Note serisi zaten efsaneydi benim için. Serinin bu sürümü de önceki modellerin üstüne koyarak ve gelişimini sürdürerek geliyor.

stat counter