Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

thetensiya

Asistan
İlk defa duyuyorum,3 tane arkadaşımda A30 var ve böyle bir sorundan bahsetmediler.Uygulama kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Ayrıca o telefon pek iyi bir telefon değil,onun yerine Redmi Note 7 vardı mesela.Biliyorum bunu duymaktan bıktın o çok kötü diyenlerin sayısı belki 30 u bulmuştur senin için ama durum böyle.A30 çok reklamı yapıldığı için çok iyi sanılıyor ama fiyatına göre pek kötü bir cihaz,aynı fiyata A30 u paramparça edebilecek cihazlar mevcut.
Dogrudur ben bunu isteyerek almadim zaten hediye geldi 2 haftaya filan XR veya 11 geçicem daha da androide bulasmak istemiyorum kisisel bir bakis acisi

okurbaba

Profesör
Halen uygulama durduruldu hatası alınabiliyor arkadaşlar ama kitkat kadar değil tabi, ios tarafı da kendini değiştirdi (ios 9'daki animasyon hataları vs vs), benim fikrimi soracak olursanız iki taraf da eşit, kullanıcının ihtiyaçlarına göre değişim gösteriyor hangisini seçeceğimiz. (bence tasarım ve kararlılıktan dolayı IOS ama revoke olup duracaksa Tweakbox, Android'i tercih ederim çünkü uygulamalara para ödemek istemiyorum)

Halen uygulama durduruldu hatası alınabiliyor arkadaşlar ama kitkat kadar değil tabi, ios tarafı da kendini değiştirdi (ios 9'daki animasyon hataları vs vs), benim fikrimi soracak olursanız iki taraf da eşit, kullanıcının ihtiyaçlarına göre değişim gösteriyor hangisini seçeceğimiz. (bence tasarım ve kararlılıktan dolayı IOS ama revoke olup duracaksa Tweakbox, Android'i tercih ederim çünkü uygulamalara para ödemek istemiyorum)
Tasarım konusunda android cihazlar genelde daha önde.
İphone 11 in ekran kasa oranını gördün mü ? %78.31
Rakibi S10+ ın ekran kasa oranı %87.54,bu biraz kişisel ama çentik de yok :)

İOS'un tek o konudaki tek farkı android'teki gibi uygulama durduruldu tarzında bir geri bildirim vermiyor, direkt kapanıyor:) Birkaç hafta önce bıraktığım İphone 6'da bazen oyunlar direkt kapanıp cihaz kendini ana sayfaya atıyordu.

okurbaba

Profesör
Tasarım konusunda android cihazlar genelde daha önde.
İphone 11 in ekran kasa oranını gördün mü ? %78.31
Rakibi S10+ ın ekran kasa oranı %87.54,bu biraz kişisel ama çentik de yok :)
İşletim sistemlerini kıyaslıyorum sadece yoksa akıllı telefon pazarındaki en iyi tasarım s7 edge'nin tasarımıdır bence,
Birkaç hafta önce bıraktığım İphone 6'da bazen oyunlar direkt kapanıp cihaz kendini ana sayfaya atıyordu.
Benim de 6 kullanan arkadaşlarım var ama hiçbirinin böyle bir şikayeti yok, zaten yeni bir cihaz almışsınız sanırsam bıraktım demişsiniz, hayırlı olsun.

İşletim sistemlerini kıyaslıyorum sadece yoksa akıllı telefon pazarındaki en iyi tasarım s7 edge'nin tasarımıdır bence,

Benim de 6 kullanan arkadaşlarım var ama hiçbirinin böyle bir şikayeti yok, zaten yeni bir cihaz almışsınız sanırsam bıraktım demişsiniz, hayırlı olsun.
Ben çoğunlukla 1gb ram'dan dolayı bunu yaşıyırdum, çevremde 4 tane 6 kullanan var, 2'si bunu yaşıyor:(

okurbaba

Profesör
Ben çoğunlukla 1gb ram'dan dolayı bunu yaşıyırdum, çevremde 4 tane 6 kullanan var, 2'si bunu yaşıyor:(
Bir kuzenimde ve bir arkadaşımda 6, başka bir arkadaşımda 6 Plus var ve şikayet edeni görmedim bu konudan (ama on kameradan şikayet edeni çok gördüm ve bende memnun değilim bir üst olan 6s Plus’un on kamerasından)

Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum. Bazı aylık güncellemelerde pil performansı berbat olsa da şu an Kasım güncellemesinde cihaz sorunsuz. Özellikle kamerasından çok memnunum.

Eğer yeni bir cihaz alacak olsam ve bütçemde herhangi bir kısıtlama olmasa iPhone 11 Pro alırdım. O telefonu da alamayacağıma göre S9+ ile mutlu mesut devam ederim :)

Special Forces

Profesör
Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum. Bazı aylık güncellemelerde pil performansı berbat olsa da şu an Kasım güncellemesinde cihaz sorunsuz. Özellikle kamerasından çok memnunum.

Eğer yeni bir cihaz alacak olsam ve bütçemde herhangi bir kısıtlama olmasa iPhone 11 Pro alırdım. O telefonu da alamayacağıma göre S9+ ile mutlu mesut devam ederim :)
Ben para biriktiriyorum İphone 11 Pro Max almak için :)

merttaha

Üyecik
Dün Xiaomi Redmi Note 8 Pro aldım. Fiyatına göre piyasadaki en iyi telefon bence. Bir kullanıcının isteyeceği her özellik var diye düşünüyorum.

Drvsadgzl

Üyecik
Babama turktelekomdan 2000 tl ye oppo a5 2020 aldık kamerası çok iyi hele dışarıda odağı çok güzel .64 gb hafıza ve 3 gb ram var 5000 mah pili var kutunun içinde kalitesi iyi olan kılıf çıkıyor .
Öneririm . Eğerki buna benzer samsung model istiyorsan galaxy a20 s olanı tercih etmelisin .

okurbaba

Profesör
3 yıllık konuyu neden dirilttiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse hazır gelmişken söyliyeyim,Nokia lumia 520 :(
Nasıl peki 520 ? 2019 hatta 2020 yılında kullanabiliyor musun yoksa her kilidi açtığında sinir krizi geçirip geri mi kapatıyorsun (2020'ye gireceğiz ve artık ölmüş bir sistem olan WP'yi kullanıyorsun, uygulama desteği konusunda da fikrini merak ediyorum açıkcası)

stat counter