Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
7,019
Merhaba arkadaşlar bu baslik altinda ;
- şuan kullandığınız telefonu ve memnuniyet seviyenizi (derece olarak kesinlikle öneririm, işimi görüyor,idare eder, kesinlikle tavsiye etmem ) şeklinde belirtmenizi rica ediyorum

Ek olarak

Alacak olsaniz hangi telefonu alırdınız

Kisa sebebi ile belirtirseniz hem öneri isteyen hemde kullanılan cihazların memnuniyet derecesini merak eden arkadaslar için fikir vermis olursunuz.

Hadi sdn.net forum sakinleri düşüncelerinizi bizim ole paylaşın.
Iphone 7 Plus kullanıyorum. Yeni alırsam SE2 alırım herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iphone 7 Plus kullanıyorum. Yeni alırsam SE2 alırım herhalde.
4.5 yıl oldu alalı, ama hala canavar gibi. Akıcı, şarjı iyi. Yetiyor işte.

alper2009

Doçent
Reaksiyon puanı
416
mi 9t kullaniyorum memnunun degistirsem poco x3 alırım

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
108
İphone XR kullanıyorum. Gayet yeterli bir cihaz, tavsiye ederim. Bence hala alınabilir.

+ İOS İşletim sistemi. Akıcı, stabil, kararlı. Yapmak istediğin herşey her zaman aynı şekilde aynı sürede oluyor. Gizlilik, güvenlik vs.
+ Hala güçlü bir işlemci. Oyun açısında her oyunu oynuyorsunuz. Hiçbir zaman ısınma sorunuyla karşılaşmadım.

- : Çözünürlük açısından rahatsız değilim ama LCD ekran olması gece birşey izlerken siyahlarda rahatsız ediyor.
- : Kalın ve ağır (ama alışıyorsun)

-Xiaomi mi 11 almak isterdim.
batarya nasıl ?

Alper S

Profesör
Reaksiyon puanı
2,567
Samsung Galaxy A50, işimi görüyor, kamera bakımından memnun edici değil ancak fiyatına denk bir işlemcisi ve diğer özellikleri var. Bunun yerine M serisine bakılabilir.
Beş gün önce rom yükledim. Amiral telefonların özellikleri vs. eklendi ve kameraya bir sürü mod eklendi. Ayrıca pro mod detaylandı. Kalite olarak kamera düzelmese bile daha iyi bir telefon artık. Rom ile kullanacaklara öneririm.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,670
Vodafone Smart Style 7 kullanıyorum çöptür almayın aldırmayın 350tl ye alınmaz.Telefon olarak Huwaie amiral gemisi isterdim.Şuan da 1000 tl lik telefon bakıyorum öneriniz varsa yazın.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
217
Kullanımınıza göre değişir. Android'deki 5000mA olmadığını elbette hissediyorsunuz.
Gün içinde saatlerce oyun oynayacaksanız , 1 günü bırak akşama kadar bile dayanmaz.
Ama biraz oyun, müzik, sosyal medya falan rahat akşamı çıkartıyor benim kullanımım da. Eve döndüğümde akşamın ilk saatlerinde şarja takıyor, %80'e getiriyorum. Geceye kadar epey yoğun bir kullanımım oluyor. %20-30 aralığında da şarja takıyorum. Sabaha kadar uzun şarjda kalıyor. Yani gün içinde saatlerce oyun oynayacaksanız yoğun kullanım yapacaksanız akşamı göremeyebilirsiniz. Kullanıma bağlı biraz. Ben sağlıklı şarj kurallarına bağlı kalarak kullanıyorum. Kendime göre bir düzen kurdum. Bir şikayetim yok şarjdan yana. Oyun bağımlısıysanız şarj performansı sizi memnun etmeyecektir. Yoğun sosyal medya bağımlısıysanız da keza 1 günü çıkaramaz. Velhasıl kelam kişisel kullanımınıza göre değişir biraz. Örneğin bir tanıdığımda XR var ve 2 günü çıkarıyor. Yoğun kullanımı yok.. Ama elbette gündemde ki 5000-6000mA pil kapasiteli telefonlarla ne yazık ki yarışamaz. Geride kalıyor. Lakin ben memnunum, benim kullanım alışkanlıklarım için yeterli. Spigen'in hızlı şarj adaptörünü kullanıyorum. Yoksa kutudan çıkan 5W adaptörle 3 saatte şarj oluyor.

merta0567

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Xiaomi redmi Note 8 pro.
İşimi görüyor.

Porgola

Doçent
Reaksiyon puanı
4,976
samsung ve xiaomi ileride Iphone almayı düşünüyorum

alperen5526

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Huawei Mate 20 Pro kullanıyorum çok memnunum , eğer google servislerini kurmak veyahut edinmek zorlamıyor ise yenilediğimde yeniden bir Huawei cihaz almayı düşünüyorum.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,031
iPhone 6s iş görür bence

kerlembit

Profesör
Reaksiyon puanı
682
2 yıldır Huawei P Smart 2019 kullanıyorum, artık arayüz kasmalarından canım acımaya başladı. Sinir bozucu bir telefon ama iş görüyor. Oyun oynamak için alınmaz. 10/6

Apple Lover

Doçent
Reaksiyon puanı
661
Ben 1-2 ay önce iPhone 11 pro max kullanıyordum şimdi iPhone 12 pro max'e geçtim telefon çok iyi bende 12 pro max öneriyorum