Sdn Forum Mini Chat

Bu konuyu okuyanlar

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sdn Forum Ana Sayfasında Mini Chat Olsa Süper Olmazmı Arkadaşlar. Smf İçin Bir Sürü MiniChat Scriptleri Var.
Yetkililere Duyrulur :D

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Daha önce de böyle bir öneri geldi ama gereksiz diyorum. Yavaşlatıyor forumu aynı zamanda. Konu dısında SDN Cafe var orada ne istiyorsan yaz abi :D

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yavv Forum Yavaslasın Nolcak Fazla Yavaslamaz Zaten. Ama Mini Chat Olsa Süper Olur Bence Daha İyi Bir Ortam Oluşur Diye Düşünüyorum.Nese Benim Bilceğim Bi İş Değil Yetkililerin Bu Konuya Gözatması Lazım:D

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ordaki mesajları forum kuralları çerçevesinde yönetmek gerekir.. ayrı bir sorun.. ;)
sohbetler sdn-msn ortamından oluyo.. bilenler bilir.. :) evet alengirli doğru söylüyo chat bölümü mesaj kasılmasından dolayı forum açılmaz.. :D :p

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
RadoN dedi ki:
ordaki mesajları forum kuralları çerçevesinde yönetmek gerekir.. ayrı bir sorun.. ;)
sohbetler sdn-msn ortamından oluyo.. bilenler bilir.. :) evet alengirli doğru söylüyo chat bölümü mesaj kasılmasından dolayı forum açılmaz.. :D :p

Evet Mantıklı Dediğin. Bunları Düşünmedim Değil Ama Nese Olmicak İşe Amin Denmez:D

O Zaman Sdn Özel Irc Sayfası Acılsın Orda Sohbet Edilsin:D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Valla torrent siteleri bile yapıyorsa SDN'de niye olmasın.Tracker,forum,minichat bir arada çok rahat işliyor :) Olmadı irc kanalı olsun bari.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
m1903 dedi ki:
Valla torrent siteleri bile yapıyorsa SDN'de niye olmasın.Tracker,forum,minichat bir arada çok rahat işliyor :) Olmadı irc kanalı olsun bari.

;)

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar daha büyük projeler bekleyin IRC falan eskidi artık bırakın bunları..

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2 Güzel Fikir Verdim. 2 Sinede Olmaz Dediniz! Yorumsuz ;D
Nese Bende Fikir Çok Elbet Bi Ara Bi Tane Daha Gelir Aklıma :D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Irc bence de biraz geri kalmış vaziyette :)
Chat'a gelince bu kadar çok üyeyi kaldırmak için gerçekten ühüü dedirten bir alt yapı gerekebilir :)

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bence olmasın forumun tadı kaçar sonra :::)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
irc eskidi bigi cümleler okudum irc eskimez :) bilgisayarında irc programı bulundurmayanları yadırgıyorum :D SDN freenode da bir irc kanalı açsın