SDN Forum milliyet anketi

Milliyet?

• Türk

Kullanılan: 49 83.1%
  • Kürt(kurmanc)(zaza)

Kullanılan: 1 1.7%
  • Arnavut

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ermeni

• Çerkez

• Bulgar

Kullanılan: 2 3.4%
  • Arap

Kullanılan: 2 3.4%
  • Süryani

• Rum

• Başka

Kullanılan: 3 5.1%

• Kullanılan toplam oy
    59

-Uncar_Blood-

Profesör
Azerbaycanı da ekle bence ben hem türkiye hem azeri karışımı gibi bir şeyim türküm tabi ama akrabalarım ordan geldi türkiyeye soy adım da PARTLAK zaten

-Uncar_Blood-

Profesör
tabiki öyle ama insan merak ediyor kaçımız Azerbaycanca biliyor kaçımız orda yaşıyor yanlış şeyler anlamayın bunu merak ettiğimi ve başka birşey demeye çalışmadığımı pp me bakarak anlayabilirsin
aslında hepimiz kısmen azerbaycan ca biliyoruz çünkü aşırı benzerler ve benim atalarım da ordan gelmiş dedem demişti biz zaten ordan geliyoruz diye

_Zaur_

Dekan
aslında hepimiz kısmen azerbaycan ca biliyoruz çünkü aşırı benzerler ve benim atalarım da ordan gelmiş dedem demişti biz zaten ordan geliyoruz diye
Ordan sizin kökənlər gələ bilər ama ermənilərin siyahıda olub bizim olmamağımız diqqətimi çəkdi. Ayrımcılığ eləməy kimi olmasın ama nədə olmasa millətlərin fərqli adət ən-ənələri olduğuna görə Azərbaycan'da əlavə olunmalıydı mən düşündüyümə görə.
Mən anket hazırlasam ama Türk milliyyətini əlavə eləməsəm siz necə qarşılayarsınızsa elədə mənə də pis təsir eləyir biraz.

Ümidvaram Azərbaycan da əlavə olunar.

-Uncar_Blood-

Profesör
Ordan sizin kökənlər gələ bilər ama ermənilərin siyahıda olub bizim olmamağımız diqqətimi çəkdi. Ayrımcılığ eləməy kimi olmasın ama nədə olmasa millətlərin fərqli adət ən-ənələri olduğuna görə Azərbaycan'da əlavə olunmalıydı mən düşündüyümə görə.
Mən anket hazırlasam ama Türk milliyyətini əlavə eləməsəm siz necə qarşılayarsınızsa elədə mənə də pis təsir eləyir biraz.

bak yazdığınızı anladım mesela :) ama konuşsanız zorlanabilirim sanki

nixc0r

Profesör

konuşanı anlamak zorda yazılanı okumak daha kolaymış

MrOwL0

Asistan
Biz Gürcistan soyluyuz ama ben kendimi Türk biliyorum (sayıyorum) ne olacak şimdi benim durumum? :)
58D1304E-F76F-48D5-9B90-963FF8A0B400.jpeg