Sdn Forum Hesap Si̇li̇nmesi̇

Bu konuyu okuyanlar

EnesBozkuş72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar ve sdn yöneticileri hesabımın silinmesini talep ediyorum bunun için yapabileceğim adımlar nelerdir veya siz direkt olarak silebilirmisiniz
Aynı zamanda konularının kapatılmasınıda talep ediyorum TEŞEKKÜRLER

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Mesajlar ve konular, kurallarda aksi geçmedikçe veya çok istisna durumlar olmadıkça silinmez. Hesabın tamamen gitmez, sadece Cezalı tagı alırsın ve profilin gözükmez. O kadar...

EnesBozkuş72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Mesajlar ve konular, kurallarda aksi geçmedikçe veya çok istisna durumlar olmadıkça silinmez. Hesabının tamamen silinmez, sadece Cezalı tagı alırsın ve profilin gözükmez. O kadar...
Kuralaramı aksi gelmem gerek

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hesap silmenin sebebi zaten yanlış bir konu paylaşmam değil
Öyle bi şey demedim zaten, sadece hesap silme olayı mahkeme kararı veya aşırı iğrenç ya da kurallara baştan aykırı bir durum içeriyorsa silinir diye biliyorum... Örneğin takma adınızı edebe, ahlaka hiç uygun düşmeyen bir şekilde yazar iseniz hesap silinir ta en baştan.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Zaten bende öyle bir terbiyesizlik yapmak istemem
Neden sildirmek istiyorsunuz? Mesajlarında sorun göremedim. YouTube konusundan dolayı mı?
Hesap silmenin sebebi zaten yanlış bir konu paylaşmam değil
Ne o zaman??
Forum kültürüne terstir hesap silme, konu silme... Çünkü yanlış da olsa bilgi ve tecrübeler paylaştıkça doğru bulunuyor...
Yalnız, anonim hesap yapmazlar zaten. Anonim hesap olsaydı beğenileri gözükmezdi, yani beğeni panelinde ismi geçer ama kimlerin reaksiyon attığına baktığında adı kayboluyor; hiç atmamış gözüküyor gibi düşünebilirsin.

İşte o zaman arama sonuçlarında da çıkmazdı. Hesap tamamen silinmez, bunu üstte de belirttim. O yüzden arama sonuçlarında çıkmaya devam edecektir. Yani bunun forum kültürüyle ilgisi yok. :)

Çok merak eden, arama çubuğundan bulsun mesajlarını.
Bu hesabımı kaldırıp tekrar yeni bir hesap açıp düzgünce bilgiler paylaşıcam
Multi hesaba giriyor ki buna izin vereceklerini sanmıyorum.