SDN forum hangi Windows işletim sistemini kullanıyor?

Windows işletim sisteminin hangi sürümünü kullanıyor sunuz?

• Kullanılan toplam oy
    274

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,098
1 saat önceye kadar Windows 11 kullanıyordum 3 gündür ancak an itibariyle tekrar 10'a döndüm. Oyunlarda 11 sıkıntı çıkarıyor. Kararsız bir işletim sistemi henüz.

Reaksiyon puanı
12,339
Tam guncelleme derken? Halka acilmasini beklersen bayagi beklersin, ben su an Win 11 den yaziyorum, hatalardan dolayi sistemi Ingilizce'ye almak zorunda kaldim. Biraz daha gelistirilmesi gerek fakat guzel sistem, cok estetik yapmislar ve arayuzler falan W10 dan hizli.
Tam sürümü ya da başka bir şey, her ne deniliyorsa her neyse. Sanki çok önemli. Ben beklerim sorun değil. Zararı yok. Sonuçta sadece bir işletim sistemi. O olmazsa hayatım durmayacak ya, halen devam edecek normal. Zamanla düzeltirler. Yeni güncellemeler aldıkça daha iyi olur umarım.

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,246
Windows 10 ve elementaryOS kullanıyorum.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,273
Windows 11'i dün kurdum ama çok bilmediğimden dolayı 8.1'e geçtim ama açılıştayken işletim sistemini seç ekranında 11 var. Arada sırada 11 kullanıyorum.

Cevabım;

8.1 Ve 11.

margarin

dilf lover😴🥱
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
6,768
Fedora 34 ve Windows 10 kullanıyorum.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,000
Windows 11 kullanan 4 kişi mi var? :)

margarin

dilf lover😴🥱
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
6,768
Windows 11 kullanan 4 kişi mi var? :)
Ben ilk çıkan sızıntı sürüm ile devam ediyorum. Verilerim var ve diskimde pek de alanım yok. Haliyle final sürümüne yükseltme yapamıyorum. USB flash belleklerimin içinde de projeler vardı. Keşke kurmasaydım. Haftada bir kez sorun çıkıyor.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,000
Ben ilk çıkan sızıntı sürüm ile devam ediyorum. Verilerim var ve diskimde pek de alanım yok. Haliyle final sürümüne yükseltme yapamıyorum. USB flash belleklerimin içinde de projeler vardı. Keşke kurmasaydım. Haftada bir kez sorun çıkıyor.
Flash / harici disk ve/ya disk üzerinde bölümlenmiş & işletim sisteminin yüklü olmadığı birime verilerini yedekleyebilirsin aslında. Windows 11 performans olarak on'dan iyi değil, en azından şimdilik. :)

margarin

dilf lover😴🥱
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
6,768
Flash / harici disk ve/ya disk üzerinde bölümlenmiş işletim sisteminin yüklü olmadığı birime verilerini yedekleyebilirsin aslında. Windows 11, performans olarak on'dan iyi değil, şimdilik. :)
10X tabanlı fakat arkadaki servisleri biraz kısmışlar ve görünüm olarak yenilikler getirmişler. Dediğiniz gibi şimdilik daha iyi duruyor. Oyunlarda daha fazla FPS alıyorum. Ayrıca diskim 240 GB ve ağzına kadar dolu durumda, yani yedek alamıyorum veya yeni bir bölüm oluşturamıyorum. Harici disk siparişi yada sabit disk siparişi vereceğim. Olmazsa da bir bulut servisine yedekleme yaparım.

Son düzenleme:

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,000
10X tabanlı fakat arkadaki servisleri biraz kısmışlar ve görünüm olarak yenilikler getirmişler. Dediğiniz gibi şimdilik daha iyi duruyor. Oyunlarda daha fazla FPS alıyorum. Ayrıca diskim 240 GB ve ağzına kadar dolu durumda, yani yedek alamıyorum veya yeni bir bölüm oluşturamıyorum. Harici disk siparişi yada sabit disk siparişi vereceğim.
Alternatif olarak bulut alan da var. İnternet bağlantı ve hızın iyiyse daha az önemli olan büyük dosyalar için düşünebilirsin. İyi çalışmalar. :)

kerlembit

Profesör
Reaksiyon puanı
721
Windows 11 kullanıyorum ve gerçekten çok az kişi Windows 11 kullanıyormuş. Memnun olup olmadığıma gelirsek, Windows 10'un tema yüklenmiş hali gibi zaten. Memnunum yani. Ayrıca oyunlarda FPS artma muhabbeti bende olmadı.

Utku92

Profesör
Reaksiyon puanı
2,086
Hem laptop hem masaüstüne 11 kurdum. Çok iyi diyemem. Ama 10 dan iyi bence. Sadece sağ alt çubukta wifi ses bulunan menüde arada tıklayınca donma oluyor bunun haricinde güzel. 2 sn donuyor PC.