SDN Forum Hakkında Düşünceleriniz ve İstekleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sevgili Lazzz,
Bari bir "Se(r)ver" al da sevaba nail ol! :D
Senindir buyur?
94D08AD5-B441-422D-9A21-886DB23B5BDF.jpeg

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
İmza :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

İmza :(

Reaksiyon puanı
10,324
Sunucularda ki yavaşlık bizleri de çok muzdarip ediyor maalesef.
Virüs illetinden kurtulduktan sonra her şey normale dönecektir. :)

Ya geçen gün bununla ilgili konu bile açmıştım.
Umarım dediğiniz gibi olur. Bazen hakkaten çekilmez oluyor, bazen rahatlıyor biraz.

Reaksiyon puanı
6,405

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
iyide bu imza işi nasıl olacak,olsa mesela

yüz,göz,sarma kalem,tükenmez,beş parmak hangisi,ses (alo alo 1 ki sesss sesss )
bu iş zor arkadaşlar,boş verin imzayı,böyle ne güzel takılıp gidiyoruz işte

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
@Creative
Forum Hakkında bir düşüncem de Forumun en sevdiğim özelliklerden biri de "da" forumda ve "Technopat'ta" bile olup burada o engelin olmamasi ?
Özelden mesaj yazarken 2.mesaj için "şu kadar saniye daha beklemelisiniz" uyarısinin gelmemesi. Önceden vardı ama şimdi yok. Yani uzun süredir yok, yazayım diyordum şimdiye nasipmiş ??

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Forumun Yazı Fontu Çok Güzel Olmuş, Emeğinize Sağlık.

Beğendiğim Bir Font Olmakla Birlikte Okuma Hızı ve Yazma İsteği Uyandırıyor Sanki.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Bu bir shiftdelete.net hakkında düşünce, eleştiri ve tepkidir. Kimseyi bireysel olarak eleştirmiyorum çünkü bana yapılan uyarılar shiftdelete’yi temsil eden yöneticiler tarafından yapıldı. Belki yazdıklarım yüzünden mesaj silinecektir ya da ban yiyeceğim ama hiç sıkıntı değil.
Beni bu forumda bireysel olarak kimse tanımaz, bende kimseyi bireysel olarak tanımam.
Kendim bireysel olarak her zaman forum ortamını sevmişimdir. Lise zamanlarında sene 2005’te falan forum sitesi kurmuştuk arkadaşlarla. Burası kadar büyük bir platform hiç bir zaman olmadı ama hatırı sayılır üyelerimiz vardı ve oradaki bir takım üyelerle uğraşmak cidden zor. Kendim de özel hayatımda yönetici olduğum için buradaki arkadaşların yönetim kısmında ne gibi zorluklarla karşı karşıya kaldığını tahmin edebiliyorum.
9 yıldır bu siteyi takip ederim. Her zamanda tarayıcımda sık kullanılanlarda ekli olmuştur, hesabım olan tüm sosyal medyalarda da yakınen takip ederim.
Kimseye hakaret etmediğim halde suçlanmak bunun hakkında uyarı almak açıkca çok zoruma gitti.
Shiftdelete’nin tüm sosyal medya platformlarını bundan sonra kullanmayacağım. Benim kullanmamam buraya hiç bir şey kaybettirmez bunuda iyi biliyorum.
Bu benim kendi çapımda burayı eleştirmek için tepkimdir. Çünkü kendini anlatmak insanlara gerçekten çok zor.
Umarım shiftdelete her zaman umduklarından daha iyi yerlere gelir.
Saygılarımla.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Profildeki "İyi Cevaplar" kısmı oynamıyor zaten. Bence kaldırılabilir ?

lenxhit

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bence açılan konular önce modların onayını alsa çok güzel olur. Çünkü öyle konular görüyorum ki başlıkları vesaire çok kötü ve çok eksik oluyor. Açılan bütün konuyu neredeyse tek kelimeyle özetlemeye çalısıyorlar gibi. XXXX hatası alıyorum yazmak yerine hata yazıp bırakmak gibi.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bence açılan konular önce modların onayını alsa çok güzel olur. Çünkü öyle konular görüyorum ki başlıkları vesaire çok kötü ve çok eksik oluyor. Açılan bütün konuyu neredeyse tek kelimeyle özetlemeye çalısıyorlar gibi. XXXX hatası alıyorum yazmak yerine hata yazıp bırakmak gibi.
Bu tür konuları raporlama sistemi ile bize bildirebilirsiniz.
Biz direkt olarak müdahale ediyoruz.