Sdn forum çok fazla reklam var

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Merhabalar ben bu konuda çok şikayetçiyim özellikle çok fazla pop-up var ve bir diğeri ise edge diye reklam var kapatıyorum reklam tekrar açılıyor lütfen daha az reklam koyun.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Siz çoluk çocuk olduğunuz için bilmezsiniz ancak bu site xenforo altyapısıyla hayatını sürdürüyor. Ödemelerini $,€ bazında yapıyorlar. Site hayatının devam etmesi için reklamların olması lazım yapacak bir şey yok.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Siz çoluk çocuk olduğunuz için bilmezsiniz ancak bu site xenforo altyapısıyla hayatını sürdürüyor. Ödemelerini $,€ bazında yapıyorlar. Site hayatının devam etmesi için reklamların olması lazım yapacak bir şey yok.
Biliyorum sdn forumun gelir kapısı reklam ve xenforoyu da biliyorum.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Merhabalar ben bu konuda çok şikayetçiyim özellikle çok fazla pop-up var ve bir diğeri ise edge diye reklam var kapatıyorum reklam tekrar açılıyor lütfen daha az reklam koyun.
Kusura bakmayın ama gerekli bir konu açtığımda cevap veren insan sayısı tek parmağının boğumunun sayısını geçmez böyle saçma bir konuda muhabbet dönmüş allah için bu site su ile mi çalışıyor bedava hizmet alabiliyorsun bir çok kişiye soru sorabiliyorsun reklamlarıda geçiver be kardeşim şu ülkede kimse size yaranamayacak mı

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Kusura bakmayın ama gerekli bir konu açtığımda cevap veren insan sayısı tek parmağının boğumunun sayısını geçmez böyle saçma bir konuda muhabbet dönmüş allah için bu site su ile mi çalışıyor bedava hizmet alabiliyorsun bir çok kişiye soru sorabiliyorsun reklamlarıda geçiver be kardeşim şu ülkede kimse size yaranamayacak mı
Pop up konuların üstünü kaplıyor

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Ben reklamların farkında bile değilim, belki tarayıcı vs problem olabilir. Etiketlersen yetkili abiler gelirler birazdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...