SDN Cevaplıyor #114 başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 114. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?
Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00'da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

MertDuver

Öğrenci
Merhaba iyi yayınlar dilerim öncelikle ısrar ediyormuş gibi göründüğüm için özür dilerim.
Bir bardak çok önemli değil tabi ama e-postalarıma cevap vermemenize üzüldüm açıkçası buyrun çekiliş linki.

iyi yayınlar
mate 10 vs mate 10 pro aynı mı
mate 10 daha güzel gibi bence mate 10 daki home tuşu özelliğini güzel .
parmak izi tarayıcı arkada olursa işaret parmağını önde olursa baş parmağımızı kullanıyoruz.
mate 10 6 gb ramli olanı var mı (pro modeli hariç)
mate 10 4k video kaydında ısınıyor mu? yada başka birşey yaparken ısınıyor mu.
huawei p10 da harici mikrofon takınca kamera ses kaydı yapmıyor diyordunuz mate 10 da da böyle bir sıkıntı var mı
mate 10 always on var mı
--- Gönderi Güncellendi ---
safkan android i sevmiyorum. sizce nasıl siz seviyor musunuz?
samsung
lg
huawei arayüzlerini değiştiriyor daha etkileyici bence
--- Gönderi Güncellendi ---
telefonlardaki amoled yanığı nasıl geçer

Vorhaben

Öğrenci
Merhabalar,iyi yayınlar.Sormak istediğim 3 soru var.Cevaplarsanız çok sevinirim
İlki iphone 7plus kullanıyorum mobil veri açık olmasına rağmen telefonu düşük güç modunda ya da uçak modunda kullanmam herhangi bir güç tasarrufu sağlar mı ?
İkincisi fotoğrafçılık dersi görüyorum.Şuan da elimde henüz bir profesyonel kamera mevcut değil.İos için ProCam tarzında fotoğraf çekim ayarlarını manuel olarak ayarlayabileceğim program önerebilir misiniz ?
Son olarak sinema öğrencisiyim ve premier,after effect gibi edit programlarını kullanıyorum.Video edit için mac mi önerirsiniz windows mu ?
Şimdide teşekkürler.

akrcokn

Öğrenci
merhabalar iyi yayınlar,kerem öncelikle senden herkes içinde özür diliyorum :( umarım beni affedersin bu yayını izleyemeyeceğim çünkü,sorum şu shiftdelete net de moderatör olmak istiyorum uzaktan çalışma sisteminiz var mı acaba ???

oneplus5.PNG
htc u11.PNG
SİZCE HANGİSİ ?

Death Mark

Guru
Emektar
Geçen hafta sizlere bir soru sormuştum Galaxy Note 8 kullancıları için ekran koruyucu tam takılamadığından uyumsuz olduğundan dolayı onun yerine Diamond Protect nano koruyucu kullanmalıyımız güvenilir mi? bununla ilgili bilgilendirme videosu ne zaman gelir? Bu durum çoğu kullanıcıların sabrını zorlamaya başladı açıkçası

ysvs

Öğrenci
neden çekilişlerin sonuçları açıklanmıyor çekiliş hiç olmuyormu yoksa biraz ağır oldu ama bekliyoruz.

iyi günler ben daha önce 250 lira bütçe ile kafa üstü bluethoot kulaklık önermeniz için soru sormuştum. Cevap alamadım. Bende Aliexpress üzerinden Bluedio T4s kulaklık aldım. Ofise getirsem inceler misiniz. Diğer kulaklıklarla karşılaştırmasını merak ediyorum. Birde sizce Marshall Major II Bluetooth mi yoksa Plantronics BackBeat 500 mü. İyi yayınlar :D

Son düzenleme:

SDN Son Haberler

Son mesajlar