SDN aşkı insana neler yaptırıyor.. .

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
SDN ve forum neredeyse 2 haftadır çok yavaş açılıyor yada hiç açılmıyordu. Arkadaşlara sordum ki herkes giriyo, giremeyenler tek tük çıkıyor. Neyse işte DNS değiştirdim, host'la oynadım, programlar indirdim, yook, yok.. .

Sırf SDN ve forum geç açılıyor diye Windows 7'yi baştan kurdum, format atmadan. Baktım olmadı. Sonra format attım, daha doğrusu atamadım, hard diski biçimledim, kuruluma geçti ve bilgisayar kapandı açılırken başlamadı kaldı anakart ekranında, biosa da girmedi. Anlayacağıınız çöktü tamamen.Tam umudu kestim ki hard diskin kablosunu çıkarttım, kurulum DVD'den nasıl olduysa olmayan hard diske devam etti. Kablosu takılı olmayan hard diske nasıl dosya kopyaladı anlamadım, neyse kabloyu takıp kuruluma devam ettim ve biosu sıfırlayıp kurulumu baştan aldım.

41594_194722092399_1391_n.jpg

Neyse kurulum bitti, internete girdim ki SDN açılıyor ama forum hiç açılmıyor. İçimden saymamak için zor tuttum kendimi. Bu kadar eziyeti bunun için mi yaptım diye. Bu sabah itibari ile düzeldi ve anca normal girebiliyorum. Sanırım bölgesel bir sorun. Ama sadece SDN'ye girememem gerçekten çok ilginç.

SDN aşkı insana neler yaptırıyor.. .

Bu aşk binlerce kişide var ve artık sorunsuz bir şekilde aşka layık olmak gerek. :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Geçmiş olsun mu desek? :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Ohooo Karargah ne Yaptın sen Ya SDN ye Girmek için Bu Kadar Çile ! SDN de Sorun Vardır Belki Anlık Bir Durumdur Forumu Biz Takip Ederdik Senin yerine :) Ama Bu Aşk Piskolojini Bozmasın :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Herkeste olmayı bende olunca, gerçi bi kaç kişide daha sorun vardı ama dedim format ile geçer diye. Ama geçmedi kör olasıca.. .:D

Sağol Pesi, geçmiştir umarım. :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Jet hızı ile açılıyor bende ..:D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
SDN de daha nice güzel günler geçirmeniz dilleğiyle..

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
:D
Hard disk kablosunu çıkartmak da nereden aklına geldi :D Ben olsam direk kapatıp bios'u pilden sıfırlarım.olmadı jumper'den filan denerdim ama hdd'nin kablosunu çıkartmak hiç aklıma gelmezdi :D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
:D
Hard disk kablosunu çıkartmak da nereden aklına geldi :D Ben olsam direk kapatıp bios'u pilden sıfırlarım.olmadı jumper'den filan denerdim ama hdd'nin kablosunu çıkartmak hiç aklıma gelmezdi :D

Bios'un pilini çıkardım jumper'ıda denedim ama bişey değişmedi. Hard disk nerden aklıma geldi, şurdan: format yarıda kaldı, dosyalar yüklenemedi harddisk başlayamıyo hesabı fişini çektim ve kuruluma geçti.. . :D