SDN Anayasası Ceza Puanları [GÜNCEL]

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Konuyla ilgileniyorum

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
La havle, söz lem söz. :D
Zamanın kaynağının başladığı ilk anın sayısı dizinin ilk basamağındaki sayının birim miktarı kadar ban istiyorum, Sevgili Adminciğim :D
Şimdi kolay gelsin. Bide söz verdin...

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Zamanın kaynağının başladığı ilk anın sayısı dizinin ilk basamağındaki sayının birim miktarı kadar ban istiyorum, Sevgili Adminciğim :D
Şimdi kolay gelsin. Bide söz verdin...

Hiçlikten geldik, hiçliğe gidiyoruz. Üyeliğini siliyorum, sözümü tutuyorum sevgili @F1kan :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hiçlikten geldik
Hangi hiçlik sevgili adminciğim :D
Soruyu çözmek için zamanın kaynağının ne olduğunu bulman lazımdı önce bulamadıysan soruyu çözememiş olarak kabul ediyorum ve seni bu sorudan mahrum bırakıyorum :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben banı sevgili admin @Fu 'dan istedim sana ne oluyor, hayırdır ya ? Adamın banında gözün mü var ? :D
@Murat Burç , @ConfickerBelasi reise attıkların yetmedi mi ? sıra BAN'a mı geldi :D :D

:D Ban at diye rica ediyon ben mi başkalarına ban attırdım yok artık hattabenim onların yerine yemişliğim vardır yani :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
her şekilde ceza alıyoruz her harfi kalın yaz yine ceza alıyorsun

Her harfi kalın yazdığında ceza alman gayet normal :D Bak forum kuralımızın maddesi bu yöndedir;

• Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade koyulmamalıdır.