SDN anasayfasinda Firefox hata veriyor!

Bu konuyu okuyanlar

sabotaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.sihftdelete.net sitesine girdigimde anasayfada yazilari okurken firefox 2.0.0.3 ve yeni sürümü 2.0.0.4 bir süre sonra sayfa kendini otomatik yenilerken hata veriyor ve firefox u kapaniyor cok sinir bozucu bir olay sadece bende mi oluyor diye baktim diger pc dede aynisi oluyor sirf bu sorun yüzünden giremiyorum sogumakta istemiyorm bu siteden umarim dogru yere yazmisimdir bilginize teskkürler...

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
SDN'de firefox kullanan kesim çoktur, hatta editörlerün hemen hemen hepsi Firefox kullanıyor... Kapanma sorunuyla karşılaşmadık... Firefox'u tamamen silip tekrar yüklemeyi dene...

sabotaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kapanmadan kasit hata veriyor olmasi sorun bende olsa 2. pc de de yapiyor ama neyse saolun ilgilendiginiz icin!

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Kullandığın bir eklentiyle ilgili olabilir, biz hiç böyle bir sorunla karşılaşmadık.

sabotaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2006 eylulden beridir bu sitedeyim yani cok seviyorum sitenizi hata kodu falan vermiyor firefox bir sorunla karsilasti kapanmasi gerekiyor diyor kapaniyor ve oturumu kurtar die basliyorum tekrar sitenin anasayfasinda yazilari okurken veya yandaki forumda son 20 baslik falan ordan bir kac link aciyorum okumak icin onlari okurken diger sekmede acik olan sdn sayfasi 15 s. icinde mi onu bilmiyorum kendi kendini otomatik yenilemeye kalktiginda bir süre sonra hata veriyor fakat bu herzaman olmuyor sadece sdn sayfasi acik olup forumdan bir konu acik olmadiginda yapmiyor kendini yeniliyor ve bitiyor flash ta bir sorun oldugunu sanmiyorum sürekli güncelliyorum ve youtube videolarini sürekli izliyorum eklentilerden olablirmi bilmiyorum eklenti cok yaninda temada cok birde sdn sayfasinda reklamlar engelli otomtik olarak kasper ve adblock plus engelliyor flahlara izin verilmiyor + kendimde üzerinde calistigim no script eklentiside mevcut site kendi kendini yenilemesi özelligi kalksa bence iyi olur ama yinede siz bilirsiniz kolay gelsin tesekkürler

Kendimi mültecimiymis gibi hissettim yaw neyse konuyu silin :s

MSN : [email protected]

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
sabotaj dedi ki:
www.sihftdelete.net sitesine girdigimde anasayfada yazilari okurken firefox 2.0.0.3 ve yeni sürümü 2.0.0.4 bir süre sonra sayfa kendini otomatik yenilerken hata veriyor ve firefox u kapaniyor cok sinir bozucu bir olay sadece bende mi oluyor diye baktim diger pc dede aynisi oluyor sirf bu sorun yüzünden giremiyorum sogumakta istemiyorm bu siteden umarim dogru yere yazmisimdir bilginize teskkürler...
benim de başıma geldiği gibi her gördüğünüz eklentiyi indirerek firefoxu beter ettiyseniz, tabi olarak firefox'u bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar kurmak gibi bir çözüm yolunu kullanabilirsiniz.
ancak tekrar kurduğunuzda tüm eklenti, yerimleri ve herşey olduğu gibi duruyor olacaktır.

bu aşamada çözüm şudur:

* ilk olarak firefox'u normal olarak kaldırın
ardından

* Documents and
Settings\[kullanıcıadı]\Application Data\Mozilla
klasöründeki \firefox klasörünü silin. böylelikle tüm yerimlerinizi ve kayıtları silmiş olacaksınız. eğer gerekliyse yerimi ve başka kayıtların yedeğini almayı unutmayın

* yazılımın kurulu olduğu dizini silin (program files\mozilla firefox)

* windows'un registry düzenleyicisi regedit'i çalıştırın başlat>>çalıştır>>regedit yazarak açın ve aşağıdakileri silin.

[HKEY_CLASSES_ROOT\FirefoxHTML]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Applications\firefox.exe]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Mozilla]

[HKEY_CURRENT_USER\Software\MozillaPlugins]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mozilla]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\mozilla.org]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins]

uyarı: eğer mozilla thunderbird gibi başka bir mozilla yazılımı kullanıyorsanız, işlemleri yaparken dikkat ediniz.