Sd kartıma virüs girdi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusuf :)))

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir başlık altında konuda açmıştım fakat destek e girmiyorsa diye bir daha açıyorum sd kartım telefonumda hasarlı veya bozuk sd kart durumuna düştü birkaç gün önce youtube güncelledim ve 30 dakika sonra hasarlı veya bozuk sd kart değiştirin dedi pc ye taktım gözüküyor yazma korumasından dolayı silme işlemi yapılamıyor ama 40 gb üstünde yedek dosyam vardı onları aldım ve sd kartı yazma koruması kapalı şekilde takınca dosya açılmıyor ve bilgi gözükmüyor du yani virüs olduğunu anladım ve ilerledim cmd den içeri girdim dosyalar yazma koruması varmış gibi silinmiyor arttib komutunu yaptım uzun süre ardından bilgisayarı kitler durumuna getirdi sonra düzeldi fakat sonuç yok chkdsk komutu ile denedim ayrı ayrı x f şeklinde sonuç yok ve bende içine girebilmek maksadı ile yazma korumalı olarak pc ye taktım cmd ile korumayı kaldırdım fekat koruma kaldırılamadı administrator den ilerliyerek içine girdim silme gibi işlemelere ulaştım fakat sil desem dahi silinmiyordu ve tarama yaptım program denedim bir sürü fakat taramalar temiz veya virüs olarak gördüğü anda kart çıkartılıyor biçimlendirme işlemi yapılamıyor sd kartım gold seri ve yüksek kapasite onun için yenisini almaya da kıyamıyorum dosyalardan kopyalanamayan tek Dosyayı buldum android içinden ilerledim data ve android.youtube ve başka youtube dosyası yok bu dosyanın sadece isim olarak değil gerçek YouTube dosyası olduğunu sağlam sd kartlı telefonda inceledim ve evet bu dosya ile sağlamdaki dosya aynı yanj ya bozuk satın ve sd karttan temizlemem lazım yada bu dosyanın içine girdi virüs ve yine temizlemem gerekli gözden kaçırdığım program komut varmıdır nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz ??

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Bir konudan birden fazla kez açmak yasaktır.
Lütfen buradan devam edelim;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...