Yardım Scptoolkit Düzgün Çalıştıramadım

Bu konuyu okuyanlar

egejohn98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar; şöyle bir sorunum var SCPToolkit ile dualshock 3ü pcye bağladım baya da güzel performans verdi ama 2. gün oyunda algılamadı, yazılımı tamamen kaldırıp kurmayı denedim klavye, mouse ve wifi adatörüm kullanılmamaya başladı bu seferde. Yabancı forumlarda bulup düzelttim ama her yüklediğimde tüm usbler iptal oluyor silince geliyor acaba nerede yanlış yapyorum. Bide yazılımı yükleyince ekranı full kaplayan bi mesaj geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar; şöyle bir sorunum var SCPToolkit ile dualshock 3ü pcye bağladım baya da güzel performans verdi ama 2. gün oyunda algılamadı, yazılımı tamamen kaldırıp kurmayı denedim klavye, mouse ve wifi adatörüm kullanılmamaya başladı bu seferde. Yabancı forumlarda bulup düzelttim ama her yüklediğimde tüm usbler iptal oluyor silince geliyor acaba nerede yanlış yapyorum. Bide yazılımı yükleyince ekranı full kaplayan bi mesaj geliyor
Ekran Görüntüsü (52)_LI.jpg

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Şimdi yazılım olarak aşağıdakileri kurduysanız.
Install dualshock3 driver kısmından playstation3 controller seçeneğini işaretledikten sonra install demeniz yeterli. Bu şekilde kablolu olarak sorunsuz kullanabilirsiniz. Yalnız force driver installation yapmamanızı öneririm. Ayrıca bt üzerinden kullanacaksanız bt driver kısmından bluetooth alıcı ne ise onu seçiniz.

egejohn98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef hocam bu seferde mouse klavyeyi kullanmaya devam ettim ama wireless adaptörü gitti kolda sadece belirtilmemiş cihaz olarak kaldı anlayamadım hiçbir çözüm işlemiyor alete :D

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Laptop üzerinde mi kullanıyorsunuz. Eğer öyleyse bluetooth ve wifi bir arada aynı modülde olduğundan olmuştur.

egejohn98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır hocam GIGABYTE A450M-H anakart kullanıyorum wireless adaptörüm harici ama zaten o boşa çıktığı halde hala kullanılmaz halde bir türlü çözüm bulamadım