• OPPO Watch Free inceleme!

    AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

SCI-MX Nutrition Sporcu Gıdaları Ürün Rehberi

Bu konuyu okuyanlar

sci-mx

Öğrenci
Katılım
18 Şubat 2019
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Arkadaşlar merhaba SCI-MX Nutrition Türkiye olarak en satan ürünlerimizi sizlere tanıtmak, varsa sorularınızı da cevaplamak adına bir başlık oluşturmak istedik. Ürünler ve kullanımlarla ilgili tüm sorularınızı ya da merak ettiklerinizi buradan bize sorabilirsiniz.

Avrupa’da çeşitli spor dallarında birçok spor kulübüne sponsorluk yapan Sci-Mx Nutrition, sponsorluk kapsamında, Galatasaray Spor Kulübü’nün faaliyet gösterdiği tüm branşlarda sporcu gıdaları tedariği sağlamaktadır. Sci-Mx Nutrition ürünleri Iso 9001, GMP ve IFS gibi önemli kalite standartlarında üretim yapmakta ve WADA (Dünya Anti Doping Ajansı) tarafından yasaklı hiçbir etken madde içermemektedir.
SCI-MX ekibi, dünya standartlarında üretim yapmaya adamış fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji uzmanlarından oluşur. Bu ekip, zamanlarının çoğunu bilimsel araştırmalarla mevcut ürünlerimizi geliştirmeye ve yeni nesil ürünlerin üretilmesine ayırmıştır. Ekibimizin “Elimizden gelenin en iyisini ve daha iyisini yapacağız” bilinci de, dünya standartlarında sporcu gıdaları üretme amacımıza olan bağlılığımızı belirler.


SCI-MX BCAA Intra Hardcore
66663


SCI-MX BCAA Intra Hardcore™
15 gramlık porsiyonunda 9 gram BCAA, 3,6 gram da Glycodrive-GH™ glutamine içerir. Micro-Pure™ Matrisi adını verdiği BCAA içeriği 4500 mg lösin, 2250 mg valin ve 2250 mg izolösin içerir. SCI-MX BCAA Intra Hardcore™ yüksek yoğunluklu anabolik etkiye sahip bu BCAA amino asitleri ile kas gelişiminin artmasına yardımcı olur. Mikro-rafine olması sayesinde vücut tarafından çok hızlı şekilde emilir. SCI-MX BCAA Intra Hardcore™ kas kaybını önlemeye ve kas inşasını arttırmaya size destek olacaktır. SCI-MX BCAA Intra Hardcore™portakal aromasıyla hiç bir BCAA‘da olamayacak kadar enfes bir tada sahiptir.

SCI-MX Ultra Whey Protein 2280 Gr
66665


SCI-MX Ultra Whey Protein
üst düzey soğuk filtrasyon işlemi ile üretilmiş konsantre, hidrolize ve izole whey protein ürünüdür. SCI-MX Ultra Whey Protein her porsiyonda 35 gram Ultra Whey™ protein yanı sıra 6.1 gram BCAA, 4.7 gram da glutamin içerir. Yüksek BCAA içeriği sayesinde kasların onarımına yardımcı olur. SCI-MX Ultra Whey Protein™ saf içeriği ve mikro-filtre edilmiş whey protein içeriği ile çok hızlı şekilde emilir.


SCI-MX Xplode Hardcore 400 Gr
66666SCI-MX Xplode Hardcore Pre-Workout
, optimum verimlilikte antrenman yapabilmek ve bunu en iyi şekilde desteklemek isteyen sporcuların bir numaralı tercihidir. İçeriğindeki 11 farklı aktif bileşen nox etkisini en iyi şekilde sağlar. Arjinin, alanin, guarana ve ek amino asitler, gelişim ve verimlilik adına büyük rol oynar. İster yoğun ağırlık antrenmanlar yapın, ister yüksek tempolu kardiyo egzersizleri ya da efor gerektiren herhangi bir spor dalı için dahi egzersizden maksimum verimlilikte faydalabilmek için benzersiz bir seçimdir. SCI-MX Xplode Hardcore, yasaklı veya belirsiz hiç bir madde içermemektedir, içeriğindeki tüm bileşenler ve miktarları açık şekilde ibraz edilmiş olarak tescillidir.SCI-MX Muscle Meal Hardcore 5270 Gr

66667


Muscle Meal Hardcore™
, İngiltere’nin 1 numaralı supplement üreticisi olan SCI-MX markasının kilo ve hacim desteği için ürettiği toz formda bir protein+karbonhidrat karışımıdır. Muscle Meal Hardcore™ 150 gramlık porsiyonunda 600 kalorinin yanı sıra, 48 gram GRS 9-Hour® protein ve 92 gram Cross-Action™ karbonhidrat içerir. Patentli izole ve hidrolize protein içeriği hızlıca emilirken, kademeli salınan polipeptitler 9 saate kadar kaslara amino asit desteği sağlar, bu sayede kaslar daima protein açısından beslenir. 92 gram Cross-Action™ kompleks karbonhidrat içeriği ile de hacim için gereken karbonhidratı size sunar. SCI-MX Muscle Meal Hardcore™ her porsiyonu 6.6g BCAA içerir. Ekstra B6 vitamini ile zenginleştirilmiştir.SCI-MX Creatine Monohydrate 500 Gr
66746
SCI-MX Creatine Monohydrate
, en yüksek kalitede kreatin ham maddesiyle üretilmiş saf mikro-kristalize kreatindir. Kaslardaki ATP depolarını arttırmaya bu sayede de antrenmandan alınan verimin artmasına yardımcı olur. Kreatin, supplement kategorisinin en çok tercih edilen ürünüdür.
 

Son mesajlar

Üst