scanning and repairing drive c

Bu konuyu okuyanlar

Federal58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayarımı açarken "scanning and repairing drive c" sorunu ile karşılaşıyorum bu yazı geçtikten sonra ekran siyah halde kalıyor defalarca format atmamıza rağmen bu sorun bir türlü geçmiyor işlerim aşırı derecede aksıyor bana yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim.

Federal58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
HDD ölmüş olmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

CrystalDiskInfo ile sağlığını kontrol edin.
Ssd bir bilgisayar kullanıyorum dün format için götürdüm bilgisayarcıya. Götürdügüm adam format atmisti bilgisayar biraz geç açılıyordu fakat bir sorun yok gibiydi bu sabah yine aynı sorun :(

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Ssd bir bilgisayar kullanıyorum dün format için götürdüm bilgisayarcıya. Götürdügüm adam format atmisti bilgisayar biraz geç açılıyordu fakat bir sorun yok gibiydi bu sabah yine aynı sorun :(
Sisteminizi yazar mısınız? :)

Federal58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
HDD ölmüş olmalı.

Asustek model x541uvk windows 10 home single language x64 intel cor i5 7200 cpu 2.50ghz 2712 mhz 2 çekirdek 4 mantiksal işlemci ram 4 gb ekran karti 2gb geforce 920mx bios surumu american megatrends inc x541uvk.301 smbios surumu 3.0 bios modu uefi

A400 Ssd 240gb 500mb-350mb/s Sata3 Ssd (sa400s37/240g)

Şu anda söyle bir yazı geldi disk hataları onarılıyor. Tamamlanması bir saatten fazla sürebilir.

Tekrar resetledi ve yine ve yine "scanning and repairing drive (c:)... yazıyor çıvdiıvcam

Son düzenleme:

Son mesajlar