Yardım Sayısaldan eşit ağırlığa geçersem sorumlu olduğum sayısal derse etkisi olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

OyuncuŞinasiYT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Ben 11. sınıf sayısaldan eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum. Fizik ve matematikten sorumlu olma ihtimalim var. Eğer Mat ve Fizikten sorumlu olursam eşit ağırlığa geçtiğimde bu derslerden sorumluluk sınavına girmem gerekir mi yoksa sınava girme sorumluluğum kalkar mı?

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
H
Merhaba. Ben 11. sınıf sayısaldan eşit ağırlığa geçmeyi düşünüyorum. Fizik ve matematikten sorumlu olma ihtimalim var. Eğer Mat ve Fizikten sorumlu olursam eşit ağırlığa geçtiğimde bu derslerden sorumluluk sınavına girmem gerekir mi yoksa sınava girme sorumluluğum kalkar mı?
Her türlü sorumluluğa giriceksin ondan kaçış yok ayrıca eşit ağırlıkta sayısaldaki konuların aynısını görüceksin ama diğer derslerinde artacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Endişelenme çalışıp düzelt

Son düzenleme:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Matematik ve fizik derslerinin sorumluluğu yok bu bir ve ikincisi de alan değişikliğinde sorumlu olduğunuz ders ilgili alanda yoksa sorumlu olduğunuz ders düşüyor.