Sayfamı nasıl büyütebilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Ayhanizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
Yaklaşık 2-2,5 ay önce instagram'da Replik sayfası açtım. Şimdi adını paylaşmayayım belki yasaktır bilmiyorum (değilse belirtin lütfen paylaşayım bir inceleyin )

Şimdi ben tamamen emek harcayarak geliştiriyorum. Her gün 3 resim paylaşıyorum ama mesela filmi,repliği bularak kendim altyazı olarak ekliyorum hem kendi sayfamın ismi de yazıyor. Kaliteli gözüküyor paylaşımlar. Aşağı yukarı 220-230 gönderim var (hepsi kendi emeğim)

Şuan takipçim 10k ama bunu yapana kadar öldüm bittim. Birkaç defe türk aktif takipçi satın aldım. Çoğu zaman takibe takip ile kastım. Beğeniler bazen 70 bazen 150 oluyor bende anlamadım.

Ne önerebilirsiniz ? Atladığım bir şey mi var acaba ? Millete bakıyorum 8-9 ay da 100k lık sayfalar yapıyorlar beğeniler 2k civarı. Yani böyle giderse ben 8 ayda 40 bini zor görürüm (beğeniler de ayrı konu zaten)

busekement

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Forum kurallarında forumu reklam aracı olarak kullanmak yasak yazıyor ancak sosyal medya hesabını vermek reklama girer mi, emin olmasam da sanmıyorum :) Takipçi satın alma bence çünkü bu sefer takipçi sayısı uçuk-beğeni sayısı düşük olunca profil pek ilgi çekici görünmüyor. Muhtemelen kısa sürede bu kadar büyüyen hesapların tanıdıkları ve kendi sayfalarını paylaşmalarını istediği sayfalar vardır. Twitter, tumblrda bu şekilde gönderiler paylaşılınca insanların ilgisini çekerse takip ediyorlar, sosyal medyadaki ayağını arttırmaya çalış. Repliklerde kendi adını çok büyük bir şekilde yazma, ufak ve biraz şeffaf bi şekilde köşeye yazsan yeterli olur diye düşünüyorum. Kendi kişisel hesaplarını da büyütmeye çalış, hepsi birden zamanla insanlar tarafından duyulur sanırım. Ayrıca önemli olan takipçi sayısı değil sonuçta takipçinin ne kadar aktif olduğu.

Ayhanizmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forum kurallarında forumu reklam aracı olarak kullanmak yasak yazıyor ancak sosyal medya hesabını vermek reklama girer mi, emin olmasam da sanmıyorum :) Takipçi satın alma bence çünkü bu sefer takipçi sayısı uçuk-beğeni sayısı düşük olunca profil pek ilgi çekici görünmüyor. Muhtemelen kısa sürede bu kadar büyüyen hesapların tanıdıkları ve kendi sayfalarını paylaşmalarını istediği sayfalar vardır. Twitter, tumblrda bu şekilde gönderiler paylaşılınca insanların ilgisini çekerse takip ediyorlar, sosyal medyadaki ayağını arttırmaya çalış. Repliklerde kendi adını çok büyük bir şekilde yazma, ufak ve biraz şeffaf bi şekilde köşeye yazsan yeterli olur diye düşünüyorum. Kendi kişisel hesaplarını da büyütmeye çalış, hepsi birden zamanla insanlar tarafından duyulur sanırım. Ayrıca önemli olan takipçi sayısı değil sonuçta takipçinin ne kadar aktif olduğu.
Anladım. Yani sabırlı ol diyorsunuz :) ben de pek düşünmüyordum başta ama gerçekten sıkıcı bir hal almaya başladı. Sanki emeklerim boşa gidiyormuş gibi. Gerçe daha 2,5 aylık bir sayfa yolun başında. Şöyle bi 2,5 ay sonra açılmaya başlar mı bilemiyorum ama beklemekten başka çaremiz yok.
Diğer yaza kadar ilgilenirim hilesiz hurdasız her gün paylaşım yaparak , olursa olur olmazsa kısmet değilmiş deyip bırakırım sanırım :)
Teşekkürler yorum için

Bu arada sayfayı özelden atsam bir göz atar mısınız ? (Tabi özelden mesaj atmak var mı bilmiyorum forumda yeniyim)

Melissa Korkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
organik türk takipçi satın alabiliyosun diye biliyorum dostum bi araştır istersen :) Fiyat konusunda bi bilgim yok bana da dönersen sevinirim :D

Freethingsforfirst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam benim de yurtdışında ve türkiyede hiç görmediğim bir formatım var bir internet sitesi aracılığıyla burdan ücretsiz ürünler dağıtıyorum bu internet sitesi için de bir instagram sayfası açtım ismi freethingsforfirst format şöyle çalışıyor sayfaya ekleyeceğim ürünün ekleme zamanını duyurmuyorum sayfaya eklediğimde altına bir de kod yerleştiriyorum bu kodu bana mail yoluyla ilk ulaştıran kişi ürünü ücretsiz şekilde kazanıyor yani ücretsiz ürün dağıtmama rağmen takipçim 80 civarı reklam ve tanıtım konusunda yardım edebilecek bir babayiğit varsa bana bu instagram adresinden ulaşabilir

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Hocam benim de yurtdışında ve türkiyede hiç görmediğim bir formatım var bir internet sitesi aracılığıyla burdan ücretsiz ürünler dağıtıyorum bu internet sitesi için de bir instagram sayfası açtım ismi freethingsforfirst format şöyle çalışıyor sayfaya ekleyeceğim ürünün ekleme zamanını duyurmuyorum sayfaya eklediğimde altına bir de kod yerleştiriyorum bu kodu bana mail yoluyla ilk ulaştıran kişi ürünü ücretsiz şekilde kazanıyor yani ücretsiz ürün dağıtmama rağmen takipçim 80 civarı reklam ve tanıtım konusunda yardım edebilecek bir babayiğit varsa bana bu instagram adresinden ulaşabilir
Galiba forum hortlattın...