Dizi Savcı Leyla'dan Kurtlar Vadisi sorularına yanıt

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Çiğdem Batur, tekrardan ekranlara döneceği söylenen Kurtlar Vadisi hakkında konuştu.

1200x627-kurtlar-vadisi-pusuda-savci-leyla-karakterini-canlandiriyordu-cigdem-baturun-o-fotogr...jpg

Savcı Leyla karakterine can veren Batur, dizi hakkındaki iddialara cevap verdi.

Batur, sosyal medyada yaptığı soru cevap etkinliğinde "Kurtlar Vadisi için geri dönecek misin?" sorusuna "Bu konudaki her haberde adım var fakat doğruluk payı yok" diyerek cevap verdi. Ayrıca oyuncu, "Kurtlar Vadisi'ni özlüyor musun?" sorusuna da "Hakkını vererek oynadığım her rolümle gurur duyuyorum. Özlen içinde keşke barındırır" diyerek yanıt verdi.

Yapımcılardan ses çıkmazken 'Kaos' eski fanları heyecanlandırmış durumda.​

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yeniden yapmasınlar ya. Dizinin kalitesi iyice düşmüştü zaten.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Çiğdem Batur, tekrardan ekranlara döneceği söylenen Kurtlar Vadisi hakkında konuştu.

Ekli dosyayı görüntüle 136191
Savcı Leyla karakterine can veren Batur, dizi hakkındaki iddialara cevap verdi.

Batur, sosyal medyada yaptığı soru cevap etkinliğinde "Kurtlar Vadisi için geri dönecek misin?" sorusuna "Bu konudaki her haberde adım var fakat doğruluk payı yok" diyerek cevap verdi. Ayrıca oyuncu, "Kurtlar Vadisi'ni özlüyor musun?" sorusuna da "Hakkını vererek oynadığım her rolümle gurur duyuyorum. Özlen içinde keşke barındırır" diyerek yanıt verdi.

Yapımcılardan ses çıkmazken 'Kaos' eski fanları heyecanlandırmış durumda.​
İzleneceğini sanmıyorum.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
ilk kurtlar vadisi candı sonradan iyice bozuldu mematide gidince baya bi kötü hal aldı bidaha çekip iyice kötü olmasın yaa

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
ilk kurtlar vadisi candı sonradan iyice bozuldu mematide gidince baya bi kötü hal aldı bidaha çekip iyice kötü olmasın yaa
Mematiyi yeniden diriltseler çok güzel olur herkes izler şimdiki bebeler çukur izliyor onun yerine geçer

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Bence Çakır bile gelse izlenmez.