Satın Alınan ShiftDelete.Net Kupaları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Bildiğiniz gibi yoğun ilgi gören SDN kupası geçen hafta salı günü sınırlı sayıda satışa çıktı ve hemen kaçırmadan alan 100 kişiden biri benim. Üstünden tam bir hafta geçti ve bu sabah erkenden kupamı teslim aldım. Bir hafta ürün teslimi için(en azından bulunduğum bölge itibariyle) biraz uzun bir süre fakat SDN'nin asıl işinin E-Ticaret olmadığını düşünürsek bu bir ekstradır ve kupanın alıcıya ulaşmasının biraz uzun sürmesi kanımca normal bir durum. Kargo şirketi olarak UPS kullanılmış sabah 9:30 gibi beni hiç uğraştırmadan (adresi bulamadık, evde yoktunuz, dağıtımda vb.) teslim ettiler, herkese UPS ile mi gönderildi bilmiyorum her bölgeye dağıtımı olmayabilir, küçük şehirlere. Satın aldığımız platform üzerinde kargoya çıktı veya bir kargo takip numarası mevcut değil eğer hala teslim almayanlar var ise, kupalar dün kargoya verilmiş en kısa sürede elinize geçeceğini umuyorum. Kupanın hem dışındaki karton hem de içinde ki kupa çok iyi sarılmış patpat ile gönlünüz rahat olsun kırılacağını hiç sanmam. Alamayanlar için de umarım tekrar satışa çıkar :). Başta Hakkı abi olmak üzre bu hayra vesile olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

758F53D0-7D33-454B-9D3A-CAFB7480104E.jpeg

3E583771-FF66-4CD4-90EC-F6CFDC79AFA4.jpeg

10782A4A-B040-4C0D-8CE1-C8E0D9C4BB8E.jpeg

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
troy yazmayan kupalarından yıllar önce çekiliş ile kazanmıştım :) hemde güzel bir yarışma sonucu kalan 3 kişiden biriydim.. vay bee ne günlerdi.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
troy yazmayan kupalarından yıllar önce çekiliş ile kazanmıştım :) hemde güzel bir yarışma sonucu kalan 3 kişiden biriydim.. vay bee ne günlerdi.
Çook uzun zamandır çekilişle çıksın diye bekliyorum fakat nasip değilmiş çekilişle sahip olmak, hep içimden geçiriyordum satsalar da alsak keşke diye.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Çook uzun zamandır çekilişle çıksın diye bekliyorum fakat nasip değilmiş çekilişle sahip olmak, hep içimden geçiriyordum satsalar da alsak keşke diye.
çekilişin değeri daha yüksek ben de, yıllardır favori kupamdır az çay kahve içmedim. bi ara suyu bile bunla içiyodum :D yanında bide flash bellek kazanmıştım.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
çekilişin değeri daha yüksek ben de, yıllardır favori kupamdır az çay kahve içmedim. bi ara suyu bile bunla içiyodum :D yanında bide flash bellek kazanmıştım.
Hediyenin değeri elbet ki daha yüksektir, inanıyorum elbet bir gün ben de bir çekilişte kazanan olacağım ??

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Keşke benimki de sağlam gelseydi.

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Satıştan haberim yoktu. İş ile neşir olduğumdan, hiçbir siteye giremez oldum. Şans yok. Altın arar gibi kupa bardak arıyoruz. Ben yoruldum artık.

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Satıştan haberim yoktu. İş ile neşir olduğumdan, hiçbir siteye giremez oldum. Şans yok. Altın arar gibi kupa bardak arıyoruz. Ben yoruldum artık.
Zaten bu kupaların da 1 saat 27 dakika içinde hepsi satıldı, çoğu insan yetişemedi. Hakkı abi geçenlerde büyük ihtimalle tekrar satışa çıkaracaklarını söyledi, takip etmenizi öneririm.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Kaçırdım 11 günle) =

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Yanılmıyorsam İstanbul Kadıköy de fotografçıların bir kısmı bu tip işleri yapıyor yada ozalit çiler ((=

Bu ayın 29 unda oradayım olmadı ofise baskın yapayım diyece ama randevu almadan o binadan sokmazlar (=

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Yanılmıyorsam İstanbul Kadıköy de fotografçıların bir kısmı bu tip işleri yapıyor yada ozalit çiler ((=
Fotoğrafçıların büyük çoğunluğu bu işi yapıyor kupa üzerine istediğiniz her şeyi basıyorlar ama önemli olan ShiftDelete'nin kendi kupası olması, ayrıyeten aynı kalıpta bir kupa olacak mı vs. düşündürür, fotoğrafçıların yaptığı kupa baskısının fiyatının da bi kaç sene öncesinde bile 35-40 ₺ olduğunu hatırlar gibiyim. Bu kupayı SDN Store'dan 15 ₺'ye aldığımı göz önünde bulundurunca hiç mantıklı gelmedi.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bende yarışma ile kazananlardan biriyim.
Hatta yarışmaya katıldım ama kazandığımdan haberim yok. Birgün kargo geldi bir baktım SDN Kupası. Acayip sevinmiştim.
Güle güle kullanın. Aman dikkat kırmayın. Kupa stoklarla sınırlıdır :)

Kadir Ortakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Bende yarışma ile kazananlardan biriyim.
Hatta yarışmaya katıldım ama kazandığımdan haberim yok. Birgün kargo geldi bir baktım SDN Kupası. Acayip sevinmiştim.
Güle güle kullanın. Aman dikkat kırmayın. Kupa stoklarla sınırlıdır :)
Teşekkür ederim hocam, gözüm gibi bakıyorum. Evdekileri tembihledim kupaya kimsenin dokunmaması için?

Son mesajlar