[Satılık] Temiz Kullanılmış 16 GB iPhone 3Gs

byjackep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeni telefon alacağım için, emektar iPhone 3Gs' imi satıyorum. Bilmeyenler için, Apple tarafından üretilen en iyi iPhone olarak geçer. Cihazı ABD den almıştım. Kendi pasaportum üzerine kayıtlıdır ve herhangi bir sorun çıkmayacağını garanti ederim ki 2010 yılından beri herhangi bir sorunda çıkmadı. Telefonun tek sorunu sessiz moda alma tuşu bozuk. Fakat titreşim motorunda herhangi bir sorun veya bir şey yoktur. Geri kalan bütün özellikleri ilk günkü gibi çalışmaktadır. Home tuşu, kapatma tuşu, ses açma ve kapatma tuşlarında kesinlikle bir sorunu yoktur. Cihazın arkasında kronik kılcal çizikler vardır ve ön camında çok az görülen iki adet 1 mm boyunda bile olmayan kılcal çizikler bulunmaktadır. Bataryasını kendim değiştirdim, yeni bir batarya takılı durumda. Cihazda iOS 6.1.2 işletim sistemi ve JailBreak ile birlikte Unlock da vardır. Telefonun temiz kullanıldığına ve sessiz tuşu dışında herhangi bir sorunu olmadığını garanti verebilirim.

Telefon ile birlikte;
Şarj kablosu ve çıkarttığım bataryayıda göndereceğim.

Kutu veya kulaklık yoktur.

Gerekirse video da yükleye bilirim.

İstediğim fiyat 280 TL, pazarlık payı elbette vardır. İzmir içi elden teslim edebilirim. Gerekirse cihazı kontrolde edebilirsiniz.
İzmir dışındakiler için ise, İzmir'de bulunan bir arkadaşınız veya tanıdığınız varsa onlarda kontrol edebilirler. GG, SanalPazarım veya Sahibinden üzerinden veya Kapıda Ödeme seçeneği ile PTT kargo ile göndere bilirim.

slmays.jpg
nd0rnl.jpg
2yoobk2.jpg
16c8iv4.jpg
2w2ep1u.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
satman cok zor forumda 32 gb olani temiz olugu hale tepki gormeyen var akrabana dostuna tanidigina ver .