Satılık neredeyse full Clash of Clans hesabı

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Selam yıllarca emek verdiğim coc hesabımı satıyorum , neredeyse herşey fulldür , fiyat konusunda anlaşabiliriz konuyu düzenleyeceğim

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
coc1.jpg

Merhaba, yıllardır emek verdiğim hesabımı hem iş gereği hemde zaman ayıramama gereği ile satma kararı aldım , koyduğum fiyat normalin altında olduğuna inanıyorum pazarlık yapmayacağımı bildirmek istiyorum resimleri ve özellikleri ekleyeceğim Önemli bilgileri listeliyorum Köy binası : 12 - Son seviye Duvarlar : Neredeyse hepsi 12 Okçu Kraliçe : 63 Seviye Barbar Kral : 45 Seviye Büyük koruyucu : 15 Seviye Savunmalar top , okçu kulesi vs. : Full Mayınlar , bomba vs. : Full Klan Kalesi : 7 Seviye Ordu Kampları : Full Elektro : Full Pekka : 7 seviye Ejderha : 6 seviye Madenci : Full Valkür : Full Atıcı : Full Domuz : 6 seviye Golem : 5 seviye Laz tazı : 3 seviye Bebek ejder :3 seviye Dalkavuk : 7 seviye Balon : Full seviye Dev : 7 seviye Şifacı : Full seviye Kışlalar : Neredeyse full seviye Kazanılan savaş yıldızı 1485 En iyi rütbe 3683 Şimdiden alana hayırlı olsun

Daha detaylı görseller için WhatsApp görüşebiliriz
Elmas ile isim değiştirilebilir
Hesabın E-posta ile bilgiler komple devredilecektir

Fiyat 400 ₺

Ekli dosyalar

• coc2.jpg
    coc2.jpg
    122.6 KB · Görüntüleme: 381