[SATILDI] Sony Xperia Arc S LT18i x 2 - ikinci el

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar,

örnek resim:
1491339399_752908797_o.jpg

Eşimin ve kendi kullandığım xperia arc s telefonunu satıyorum.

Dizayn: Dokunmatik,
İşlemci türü: SoC/CPU: Qualcomm MSM8255T,
GPU: Adreno 205,
İşlemci çekirdek sayısı: 1,
CPU hızı: 1400 Mhz,
RAM: 512 MB,
Dahili bellek: 320 MB,
Genişletilebilir hafıza: Evet,
Hafıza kartı türü: microSD (max. 32 GB),
İşletim sistemi: Android 2.3.4

Telefonlardan birtanesi root edilip en iyi xperia arc s rom'u olan [ICS-ice cream sandwich]Ultimate HD 3.0.2 yüklenmiştir. Diğeri android 2.3.4 sürümündedir.

İstenirse gerekli hertürlü root ve android rom'uyla sıfırdan kurularak teslim edilebilir. Yada android 2.3.4 e geri döndürülür. Şahsi fikrim custom romlar ile performans yaklaşık %50 arttığı yönünde.

Telefonların 11 ay daha garantisi var. Haziran 2012 de hepsiburadadan satın aldım. Faturaları duruyor.

Xperia arc s lerin kronik sorunu olan telefonun üst kısmındaki ufak 1cm lik çatlak dışında hiçbir problem yoktur. Ekranlarında sürtmelere dayalı rahatsız etmeyecek ufak 1-2 çizik vardır.

8gb lık sd kartlar ile birlikte vereceğim telefonu.

Telefonun 1.4 ghz lik tek çekirdek işlemcisi vardır ve birçok oyunu rahatlıkla çalıştırmaktadır.

Kamerası sony'nin başarılı noktalarından biridir, son model birçok telefona yakın kamera ve foto performansı sergilemektedir cihaz. Bu telefonu aldığımdan beri fotograf makinasını yanıma almaz oldum.

Ses çıkışı son derece güçlüdür, konuştuğunuz insanların sesini duymama gibi sorununuz kesinlikle olmaz. Microfonu da yine aynı şekilde kalitelidir.

Renkleri gece mavisidir.

İstanbul içi elden ticaret tercihimdir. Bölge olarak ise mecidiyeköy-ümraniye-araşehir-kartal-maltepe fln olabilir.

2 adet birbirinden güzel, bayanlara özel telefon kapağı da hediyem olacaktır.

Resimlerini akşam koyarım :)

Tanesi için düşündüğüm fiyat : 350 TL

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Fiyat ta makul akıllı telefonu olmuyanlar düşünebilir yalniz kaptan root ettiğinin garantisi gecmez zaten

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Fiyat ta makul akıllı telefonu olmuyanlar düşünebilir yalniz kaptan root ettiğinin garantisi gecmez zaten

Unroot edince tekrardan garanti kapsamına geçiyor diye biliyorum ben. Hatta rootlu birşekilde garantiye gönderip garanti kapsamında yenisini gönderdikleri bile çok oluyormuş, firmalar çoğu zaman dikkatli bir kontrolde bulunmuyorlar sanırım :)

seckinbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ben iphone 5 i satıyorum s 4 alacagım diger hattım icinde 300 400 lük bir akıllı cihaz dusunuyordum. Fiyat uygun gibi dilersen bir iletişime gecelim.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Orjinal rootsuz olan arc s satıldı.

Geriye 1 adet kaldı fakat bu ürünün garanti belgesi, kutusu, şarj aleti kayıp durumda ve bulamadım henüz, evin biryerlerinden çıkacak. Faturası ise duruyor.

Yan sanayi şarj aleti ile birlikte bu ürünün fiyatını 300TL ye düşürdüm. ICS 4.0.4 tabanlı ultimate hd 4.0 rom ile birlikte gelecektir.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Pesinin telefonun fiyatı baya düşmüş..:D

erjsonn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cihazlar satıldı mı ?? kartalda ikamet ediyorum cihazı elden alabilirim..

erjsonn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu şahısa nasıl ulaşabilirim ilgili biri yardımcı olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...