Satanist kızın isyanı: "Tanrıma hakaret etmeyin"

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
İzlemeni öneririm tv klasiklerinden. Satanist evlat arif'i canlı yayında imana getirdikleri video. Ülkenin yıllık ibret ihtiyacını karşılamışlardı, kalanı ihracat oldu :D

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Gündemde kalma çabası. Hmm acaba nasıl ünlü olurum da iki, üç takipçim artar?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,379
başlık altında dalga geçenler acınacak durumdasınız gerçekten. karşınızda birisi sizden saygı diliyor ve dalga geçiyorsunuz... mesajları okurken sizin adınıza ben utandım.
Acaba videodaki kızda başkalarının inancına saygı duyuyor mu ?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Satanist bir kız Tiktok hesabından payalştığı videoda tanrısına ve kendisine hakaret edilmemesini, tecavüz edilmemesini istedi. Kedi de kesmiyorlarmış??
Bu kızın dilinden konuşamam ama bir deneyim Bak kızım vefyvdgywtveftyuyevevevevğeğeğeeğeğğeğvğeeğvveğ tamam mı tek bir yaratıcı var o da ALLAH !

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
yapılamaz. "siber zorbalık" nedir, araştırmanı tavsiye ederim.
Espri nedir, zorbalık nedir araştırmanızı tavsiye ederim. Küçük küçük şakalar karşıdakini aşağılamadan, küçük düşürmeden yapılabilir. Bu konu için aklıma bir espri gelmedi ama benim aklıma gelmemesi kaliteli bir espri hiç olmayacak anlamı taşımaz. Yani "Yapılamaz." demek çok yanlış. Düzgün şekilde olursa neden olmasın?

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Espri nedir, zorbalık nedir araştırmanızı tavsiye ederim. Küçük küçük şakalar karşıdakini aşağılamadan, küçük düşürmeden yapılabilir. Bu konu için aklıma bir espri gelmedi ama benim aklıma gelmemesi kaliteli bir espri hiç olmayacak anlamı taşımaz. Yani "Yapılamaz." demek çok yanlış. Düzgün şekilde olursa neden olmasın?
Her espriye siber zorbalık denilseydi sosyal medya başlı başına siber zorbalıktan oluşurdu.

Her espriye "siber zorbalık" demedim bu birincisi, konuyu nasıl anlayıp genelleştirdin anlamıyorum.

Diğer yandan başlık altına yazılanları aynen aşağı bırakıyorum:

Yazık, engelli galiba.
Karantina hem şişirmiş hem de kafa yakmış.
prim.exe (sol click yönetici olarak çalıstır)
kedi kesmiyosa tamam ama gerçek satanizm bu değil.
Satanist evlat arif'i hatırlayan var mı? Evlendirelim.

bunlar komik şeyler mi? küçücük kız çocuğuna "evlendirelim", "prim exe" , "engelli" vs vs yazmayı savunuyorsunuz şu an, utanç verici.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Hayali varliklara inanmak insan zekasinin milyonlarca yillik evriminin negatif sonuçlarından biri, (belki baska da vardir) ucan supurgelerin adina tanri dense inanc boyutunda onumuze serilip bizden yine tapinmamiz istenecekti,

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Her espriye "siber zorbalık" demedim bu birincisi, konuyu nasıl anlayıp genelleştirdin anlamıyorum.

bunlar komik şeyler mi? küçücük kız çocuğuna "evlendirelim", "prim exe" , "engelli" vs vs yazmayı savunuyorsunuz şu an, utanç verici.
Onları savunmadım bazıları için konuştum

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Onları savunmadım bazıları için konuştum

hmm peki.

1600697831702.png

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044

Konuştukları hiç küçük kız gibi değil ama aile terbiyesi almış aklı başında hiç bi kız gidip tiktok gibi platformlarda şeytanı savunmaz şeytan tanrıma dokunmayın tarzı şeyler konusmaz kusura bakmayın ama ilgi ckilmek için yapılmış hareketler dinini yaşayacak insan gidip dinini ibadetini yaşar dudaklarını boyayıp sırtına bi siyah şey takmış tiktokta şeytanlarla ilgili konuşuyor inandırıcı glmedi

Son düzenleme:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
hadis: "Başkalarının dinlerine sövmeyiniz. Onlar da gafletle Allah'a söverler.".. haşa sümme haşa -
ben b*ka tapınıyorum bile dese, ona sövme, onun inancını küçümseme hakkımız da yok. Dinimiz yasaklıyor.

Reaksiyon puanı
66

keşke bana da sözde modern, ileri görüşlü, entellektüel kişiler islam dini savunduğum için iftira, tehdit ve hakaretlerine karşı böyle duranlar olsaydı. empatiden yoksun birisi değilim videoda bahsedilen durumları üzerime yıkamazsın. konu din olunca insanlar bir anda değişiyorlar.belki de sözlük yazarı olsaydım farklı algılanırdı.

kedi kesen, kızları kaçırıp öldürüp tecavüz eden satanistler hangi mezhepten?hatırlayın 90lı yılları.onlar mı satanist bu kız mı satanist?hangisi gerçeği?gerçekten bişey yapmak istiyorsan git kızı koru, ama bunu yapabilecek bi klavye delikanslısı görmedim daha.bu arada forumları neden bıraktığımı bir daha hatırladım.ne kadar cümle yazarsan yaz karşıdakinin koyduğu duvarları aşamıyor insan.

ayrıca profil sayfanda senin için şu cümle yazılmış

Aşağılayıcı tutumları başkaları için konuşmanız sizin için ayıp değil mi?

bu da senin cümlen
Yazdıklarımdan rahatsız olan göz yaşlarıyla raporuna yazabilir.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.aydınlanma mı yaşadın?

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
İlgi çekmeye çalışan ergen.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Kızın evde kedisi varmış. Kedi , kızın 1 günlük yemek ihtiyacını karşılar artık.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
hadis: "Başkalarının dinlerine sövmeyiniz. Onlar da gafletle Allah'a söverler.".. haşa sümme haşa -
ben b*ka tapınıyorum bile dese, ona sövme, onun inancını küçümseme hakkımız da yok. Dinimiz yasaklıyor.
Hic kuran okumamis birinin sanrısıdır