Satanist kızın isyanı: "Tanrıma hakaret etmeyin"

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Umarım linç eden çıkmaz; ama ben agnostiğim millet. Ama satanizm apayrı bir şey. Satanist olmak için deli olmak lazım.

Ama inananlara saygım sonsuz. Kimsenin kutsalına laf etmedim bugüne dek, bundan sonra da etmem. Çünkü inançlar, insanların özel hayatının bir parçasıdır, bu yüzden yalnızca kişinin kendisini ilgilendirir.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Komedi filminin tam olarak ismi nedir acaba? Süresine göre gerçekten komiklik olarak 10 üzerinden 10 bir film olmuş yönetmeni tebrik ederim ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Sanırım konusunu açtığım kitapı okudu. Ya öyle şeylere inanmayın yazmıştım bi kere ? ? ?

Neyse bu biraz abartmış sanırım. Elini kolunu tutan mı var?
İstediğin gibi dinini yaşa kime ne? ?

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Savunduğu şeyleri bile detaylarıyla, girdileri ve çıktıları ile bildiğinden emin değilim. Kaç yaşında ki? Ne yazık.. Umarım herkes için en hayırlısı olur ne diyelim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ne kadar söylediklerini benimsemesem ve saçma sapanda gelse söylediklerinde haklı sanki. Sırf satanist diye kimse dövülmeye sövülmeye tecavüz edilmeye maruz kalamaz sonuçta.
Çevresine kendine veya başka canlılara ( Kedi gibi ) zarar vermedikçe istediğini yapabilir. Tabii Satanistliği yaymaya çalışmak veya reklamını yapmak yasal olarak suç mu acaba onu bilemedim...

Not: Bu haberi görünce Hindistanda inek eti yediler diye sokak ortasında linç edilen insanlar geldi aklıma onlarda bu şekilde düşünüp bizim tanrımızı yedin diye mi öldürüyor acaba ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Dinini yaşasın sözüm yokta aklıma bir şey takıldı.
Kedi kesse neden suçlu sayılsın ki ?
Parasını verip kendisi için kurbanlık niyetine kedi alıp işkence etmeden kesse ne kadar suçlu olabilir ? ?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
İzlemek istemedim ama gerçeği bulacaktır sonunda

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Umarım linç eden çıkmaz; ama ben agnostiğim millet. Ama satanizm apayrı bir şey. Satanist olmak için deli olmak lazım.

Ama inananlara saygım sonsuz. Kimsenin kutsalına laf etmedim bugüne dek, bundan sonra da etmem. Çünkü inançlar, insanların özel hayatının bir parçasıdır, bu yüzden yalnızca kişinin kendisini ilgilendirir.
Bu yüzden kimse linçleyemez. Kimseye saygısızlık yapmadığın gibi kimse de sana saygısızlık yapamaz.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Gerçeğe karşı gözleri kapalı insanlar kendilerini tatmin edecek her türlü şeye inanabilirler.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
başlık altında dalga geçenler acınacak durumdasınız gerçekten. karşınızda birisi sizden saygı diliyor ve dalga geçiyorsunuz... mesajları okurken sizin adınıza ben utandım.