Haber Satanist kızın isyanı: "Tanrıma hakaret etmeyin"

Assad Najjar

Doçent
Umarım linç eden çıkmaz; ama ben agnostiğim millet. Ama satanizm apayrı bir şey. Satanist olmak için deli olmak lazım.

Ama inananlara saygım sonsuz. Kimsenin kutsalına laf etmedim bugüne dek, bundan sonra da etmem. Çünkü inançlar, insanların özel hayatının bir parçasıdır, bu yüzden yalnızca kişinin kendisini ilgilendirir.
 

xPhoenix06

Profesör
Komedi filminin tam olarak ismi nedir acaba? Süresine göre gerçekten komiklik olarak 10 üzerinden 10 bir film olmuş yönetmeni tebrik ederim 👏
 

CheriouR

Asistan
Savunduğu şeyleri bile detaylarıyla, girdileri ve çıktıları ile bildiğinden emin değilim. Kaç yaşında ki? Ne yazık.. Umarım herkes için en hayırlısı olur ne diyelim.
 

OzkanK.

Profesör
Ne kadar söylediklerini benimsemesem ve saçma sapanda gelse söylediklerinde haklı sanki. Sırf satanist diye kimse dövülmeye sövülmeye tecavüz edilmeye maruz kalamaz sonuçta.
Çevresine kendine veya başka canlılara ( Kedi gibi ) zarar vermedikçe istediğini yapabilir. Tabii Satanistliği yaymaya çalışmak veya reklamını yapmak yasal olarak suç mu acaba onu bilemedim...

Not: Bu haberi görünce Hindistanda inek eti yediler diye sokak ortasında linç edilen insanlar geldi aklıma onlarda bu şekilde düşünüp bizim tanrımızı yedin diye mi öldürüyor acaba ?
 

Uchiha Sasuke

Profesör
Dinini yaşasın sözüm yokta aklıma bir şey takıldı.
Kedi kesse neden suçlu sayılsın ki ?
Parasını verip kendisi için kurbanlık niyetine kedi alıp işkence etmeden kesse ne kadar suçlu olabilir ? 😅
 
Üst