Satan 17, satılan 11 yaşında!

AliA

Guru
Onursal Üye
Samsun'da inanılmaz bir olay yaşandı. 11 yaşındaki kız çocuğunu satarak fuhuş yaptırdılar. Satan 17, satılan ise daha 11 yaşında...Evden kaçan 11 yaşındak D.K.'yı evlerine götürerek zorla fuhuş yaptırdıkları ileri sürülen anne ve kızı, polis tarafından gözaltına alındı. Polis, D.K. ile ilişkiye girdikleri ileri sürülen 6 kişiyi tespit etmeye çalışıyor.

Ailesiyle birlikte oturan 11 yaşındaki D.K., 10 gün önce evden kaçarak ortadan kayboldu. Kızlarının eve dönmemesi üzerine aile polise başvurdu. Polisin aramaları sürerken, D.K. dün gece geç saatlerde ailesinin yanına döndü. 10 gün süreyle evinde kaldığı 38 yaşındaki M.K. ile 17 yaşındaki kızı E.K.’nın kendisini para karşılığını erkeklere sattıklarını ve fuhuşa zorladıklarını söyledi.

D.K., ailesiyle birlikte polise giderek, anne ve kızından şikayetçi oldu. D.K.’nın ifadeleri doğrultusunda harekete geçen polis, anne ve kızını yakalayarak gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen 2 zanlıdan E.K. ifadesinde, “Kendisini daha önceden tanırım. Sürekli evden kaçar. Sokakta boş boş gezerken onu gördüm. Evren kaçtığını bildiğim için evine götürdüm. Kesinlikle pazarlamadım. Biz ona sadece iyilik yaptık” dedi. M.K. da kızın kendilerine iftira attığını ileri sürdü. Diğer taraftan polisin, D.K.’nın ifadeleri doğrultusunda kendisiyle ilişkiye giren 6 kişiyi tespit edip yakalamaya çalıştığı belirtildi.

Hürriyet
 

ashabulyemin

Profesör
Haberi verene bak hizaya gel hürriyet
Bunca sene türk aile yapısının altına dinamit koy sonra hayıflan arpa eken yulaf biçmez bunlar sizin ektiğiniz tohumlar işte semeresi
 

CZC

Profesör
Yok böyle bir rezillik ya.. :(
Bu ülkede bazı suçlar için idam geri gelmeli.
Hatta bazılarınız kızacak ama kalabalıklar önünde kırbaç cezası da olmalı. Ve ya yasalar değişmeli veya ABD'deki gibi halk jürisi kurulmalı, cezayı onlar da belirlemeli..
 

ashabulyemin

Profesör
Topunuza lanet olsun

Talep oldukça servis devam edecektir.
Ne yani bu insanlık suçu yani cinsel suç kavramı dışında kabul mü edelim
Nerede örf ananeler dinimizin kuralları ne oldu.
Ha şimdi durun bakalım kurulduğundan beri mason yönetim altında bulunan bu kaynak ve bir kısım medya i.t. gibi bir sanatçı bozuntusu torunu yaşında bir çocukla yakalandımı o çocuktan çıtır[çok edebsizce ve ahlaksızca]diye bahsediyor ve pisliği topluma kanıksatıyor.Ve haya edeb duygularını ortadan kaldırıyor.Tv lerde küçücük kızlara ağır makyajlar yapılıp yeni yetme görüntüsü veriliyor.
Ve o la'net olası duygu yaşından banane......
Ben olayın satış yönünde değilim o çocuk satmasa bir başka yakını satacak birileride!!!nasiplenecek.
O yaşta bir çocuğun birakın fuhuşta kullanılması sözlen tacizi dahi ileride psikolojik olarak yıkıma yol açar bu tür iğrençlik ise öldürür.
O pisliği yapanlarda zannetmeyin içeride yatar.
Devletin hastanesi rapor verir kız kendi istemiştir diye ve o rezil adamlar kızın ölüm fermanına bir kaç kuruş için imza atar olan da kıza olur.
çok değişik absürd bir yorum değilmi
Memleket gerçekleri bu.Aynısı geçenlerde oldu ve kızın psikolojik raporunda kız istemiş yazıyordu.
bre........... ler bre............. ler sizin çocuğunuz torununuz yokmu ya bırak vicdan merhamet Allah[cc]korkusu yokmu
 

Silence

Dekan
Onursal Üye
Ohaaaa !!!

Bu kız 11 yaşında neden evden kaçsın ?
Hadi kaçtı kaçtı aile neden kızını aramaları için ortalığı ayağa kaldırmadı ?
O kız ailesinden kaçarken ne planlıyordu ? . Hadi hepsi kabul , 10 gün durduktan sonra neden ailesinin yanına gidiyor . Şimdi diyeceksiniz çocuk o kabul çocukta , iyiyi kötüyü algılayamayacak kadar kıt olsa evden kaçmaz ;) kaçtı baktı ora kötü geri döner 10 gün durmaz . Olduda döndü burası Türkiye katliam olur linç edilir o pazarlayanlar .

Çelişkili bi durum ....
Allah sonlarını hayr etsin !
 

ulass09

Asistan
O kızla yatanları bulup idam edicelsin bence cezası bu:cursing: Kız ne kadar evden kacsada, ailesi bi o kadar ilgilenmemiş olsada daha 11 yaa..
 
Üst