Öneri Şarjım anormal hızlı bitiyor

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
4500 mh batarya var telefonumda fakat aşırı hızlı bitiyor son zamanlarda. Eskiden böyle değildi. Son 1 haftadır falan %50den %7ye falan 3 saatte indi. Telefon ile uğraşmadığım halde bu seviyede. Sadece fotoğraf çektim bir kaç tane. Okula gittiğim için sarjimi 30-40 iken falan fulluyorum bazen bu aralar o yüzden olmuş olabilir mi? batarya ömrüne falan nasıl bakabilirim. Nasıl düzeltirim bunu önerileriniz var mı?

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
4500 mh batarya var telefonumda fakat aşırı hızlı bitiyor son zamanlarda. Eskiden böyle değildi. Son 1 haftadır falan %50den %7ye falan 3 saatte indi. Telefon ile uğraşmadığım halde bu seviyede. Sadece fotoğraf çektim bir kaç tane. Okula gittiğim için sarjimi 30-40 iken falan fulluyorum bazen bu aralar o yüzden olmuş olabilir mi? batarya ömrüne falan nasıl bakabilirim. Nasıl düzeltirim bunu önerileriniz var mı?
Bataryanı kalibre etmeyi dene

saddam fan 06

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
ayarlardan pil bölümüne giderek optimize et. olmadı f dosya yöneticisi indir ve uygulamalar kısmından bütün verileri tek tek sıfırla. 400 kadar olması gerekiyor. rehber kısmındaki kişileri kaydet ama siliniyor telefondan burası çok önemli.