Soru Şarjı hızlı mı bitiyor? (Poco x3 pro)

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Poco x3 pro kullanıyorum 1 aydır. Telefonu 60hz de kullanıyorum. Oyun yok. Günde ortalama yarım saat bir saat arası Instagram, aynı süre kadar youtube kullanıyorum. 1, 1.30 saat chrome da takılıyorum. Wp ye falan çok az giriyorum. Yani günde max 5 saat kullanıyorumdur. Şarjı 48 saat zor dayanıyor. Normal mi bu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up

Son düzenleme:

Kenan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
elinizdeki telefon günümüzün en iyi F/P (Fiyat performans) telefonlarından birisi ve 5160 mah bataryası var bu değer günümüz şartlarında oldukça iyi bir değer ve 48 saat te şayet aynı şekilde günümüz standartlarına göre oldukça iyi üst düzey bir değer yani normal

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Bu fiyata bu pil iyi.
AmaEğer bu pil size yetmiyorsa, pil tasarrufunu açın .
(Bence X3 pro kullanıyorum

Kenan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu fiyata bu pil iyi.
dostum 48 saatten bahsediyoruz zaten 16 saat sonrası uyku süresi şarj için yeterli bir süre ki adam 5 saat kullanıyor bence güç tasarrufuna gerek yok

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
48 mi saat :oops:
Dostum güncellemelerle birlikte ve zaman geçtikçe batarya ömrü kısaldıkça telefonu günlük şarj etmeye başlayacaksın. Yine de günlüğe bile düşse 1 günü rahatlıkla çıkarır yarı yolda bırakmaz bir telefon olacak.
Bana sorarsan şarjı gayet iyi.
Pil ayarlarında ekran kaç saat gözüküyor şarj bitmeye yakın o ekran görüntüsünü atarsanız daha rahat görürüz

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Poco x3 pro kullanıyorum 1 aydır. Telefonu 60hz de kullanıyorum. Oyun yok. Günde ortalama yarım saat bir saat arası Instagram, aynı süre kadar youtube kullanıyorum. 1, 1.30 saat chrome da takılıyorum. Wp ye falan çok az giriyorum. Yani günde max 5 saat kullanıyorumdur. Şarjı 48 saat zor dayanıyor. Normal mi bu?

Up
Keşke bir günde olsa iPhone kullansan gün içinde en az 2 kere şarja takmak pek eğlenceli deil

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,248
Bu fiyata bu pil iyi.
yazmayı unutmuşum, pil tasarrufu hep açık

48 mi saat :oops:
Dostum güncellemelerle birlikte ve zaman geçtikçe batarya ömrü kısaldıkça telefonu günlük şarj etmeye başlayacaksın. Yine de günlüğe bile düşse 1 günü rahatlıkla çıkarır yarı yolda bırakmaz bir telefon olacak.
Bana sorarsan şarjı gayet iyi.
Pil ayarlarında ekran kaç saat gözüküyor şarj bitmeye yakın o ekran görüntüsünü atarsanız daha rahat görürüz
hocam telefonu garantiye yolladım kamera ve mikrofonda bazı sıkıntılar vardı

Keşke bir günde olsa iPhone kullansan gün içinde en az 2 kere şarja takmak pek eğlenceli deil
hiç iphone kullanmadım ama herkes iphonenin pilinden şikayetçi. iphone 12 de de mi sıkıntılı?

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
yazmayı unutmuşum, pil tasarrufu hep açık

hocam telefonu garantiye yolladım kamera ve mikrofonda bazı sıkıntılar vardı

hiç iphone kullanmadım ama herkes iphonenin pilinden şikayetçi. iphone 12 de de mi sıkıntılı?
Hiç 12 kullanmadım ama bu zamana kadar kullandığım tüm iPhone modellerinde sıkıntı

Son mesajlar