Şarjda mı Pilde mi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
31
Ben Gaming Laptop kullanıyorum ve ( PUBG, PUBG MOBİLE, ZULA, BATTLEFİELD, VALORANT, GTA 5, FARCRY, ASSASİN CREDYY) gibi oyunlar oynuyorum. Sizce ben bu oyunları oynarken pilde mi şarjda mı oynamalıyım?

RizeliMapper

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
70
Ben Gaming Laptop kullanıyorum ve ( PUBG, PUBG MOBİLE, ZULA, BATTLEFİELD, VALORANT, GTA 5, FARCRY, ASSASİN CREDYY) gibi oyunlar oynuyorum. Sizce ben bu oyunları oynarken pilde mi şarjda mı oynamalıyım?
Şarjda değilken max 30 fps alırsınız fakat düzeltilebilir. Ki düzeltirsenizde 1 saatdan fazlasını kullanamazsınız. Şarjda oynayın derim.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
yüksek performans almak için tasaruf modundan performans moduna alman lazım şarja takıp oynayabilirsin

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Ben de gaming laptop sahibiyim şarjda oynuyorum dikkat etmen gereken şey şarjda oynarken şarjının %100 olması.Eğer %100 olursa elektriği bataryadan değil şenekeden alıyor.Pili de %10'un altına düşmeden şarja takman gerek.Ben öyle okumuştum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bataryayo çıkarma hatasına düşme.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Şarjda kullan normal kullanırkende çünkü şarjda kullanmak en mantıklısı bence :D