Santa Cruz Beşiktaş'a Doğru..

Bu konuyu okuyanlar

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Erhun Ateş'in sunduğu 'ÇIKIŞ TÜNELİ' programında Hayri Ülgen'le birlikte önemli konulara değinildi.

Hayri Ülgen yaptığı açıklamalarda;
-RÜŞTÜ KAYIP -

Bir kaleci niye bu kadar sakatlanır ben anlayamıyorum. Rüştü iyi oynadığı maçın ertesi haftasında kesinlikle oynamıyor. Rüştü’ye ihtiyacımız olduğu zaman onu kalede bulamıyoruz.

- CENK'İN NERESİ GENÇ ? -

Cenk’e genç diyorlar ama neresi genç. Casillas, Real Madrid’de 18 yaşında kaleyi korumaya başladı ve böylece dünyanın en iyi kalecilerinden birini kazandılar. Fakat biz oyuncu kazanamıyoruz. Cenk, en iyi oynadığı maçtan sonra bile oynatılmadı. Uzun dönem Beşiktaş kalesini koruyacak bir kaleci ama değerlendiremiyoruz.

- TOKATLARIM ! -

Beşiktaş takımının forması üstündeyse, oyununu oynayacaksın. Beşiktaş ruhunu da formayla taşıyacaksın.Yanından geçen topu izlersen ben seni tokatlarım.

- ÖLÜSÜ BİLE DAHA İYİ -

Fatih Tekke’nin ölüsü bile Nobre’den daha iyidir. Fatih Tekke ‘nin oynamasını her zaman isterim. Çünkü kafa toplarındaki hakimiyeti olsun, tecrübesi olsun Türkiye’deki en iyi forvetlerden birisidir.

Schuster ile ilgili açıklamalarda bulunan Ateş;

- SCHUSTER’LE GEÇEN SENE ANLAŞILDI -

Schuster’le geçen Ocak ayında görüşülmeye başlandı ve Mart ayında resmi olarak anlaşıldı. Bu nedenle takımdaki eksikliklerin nedeni Schuster’dir. Çünkü takımı analiz etme şansı vardı.

- SANTA CRUZ BEŞİKTAŞ’TA -

Erhun Ateş, forvet transferi için taraftarları mutlu edecek bir açıklamada bulundu:

“En büyük üzgünlük Raul’u transfer edememizdir. Fakat SANTA CRUZ kesin alınıyor, anlaşılacak gibi. Benden duymuş olmayın ama SANTA CRUZ Beşiktaş’ta.” dedi.

Kaynak

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
faydadan cok zarar getitir.. 1 hafta oynar 3 hafta yatar sezonu 5 macla tamamlayip parasini alip gider..

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
233
Konuya aktif kaynak ekleyebilir miyiz?

axxeqr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
pardon düzenledim:)