Sansung Galaxy S9 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

tisgor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar S9 modelini araştırıyorum, 4000 tl fiyat bandında bir telefon arıyorum fakat P20 Pro'nun ön kamerası hiç hoşuma gitmedi. Bu fiyat bandında ön kamerası güzel bir telefon önerebilir misiniz? S9 modeli aklıma yattı ön kameras,ı iris tarayıcısı, su geçirmezlik özelliği, değişebilir diyafram vs. hoşuma gitti. Sizce alınır mı?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
s9'un bataryası çok iyi değil kaynak istersen eğer hwp sizin yorumunuz serisinde s9 kullanıcılarının kulanıcı deneyimlerine bakabilirsin ve eğer imkanın varsa üstüne birazcık daha koyup s9 plus alabilirsin

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
S9 alınabilir. Ancak batarya ömrü biraz kısa. S9+ al desek, S10 ile aynı fiyatlarda. Eğer bütçeni arttırabilirsen S10 al.

tisgor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S9 alınabilir. Ancak batarya ömrü biraz kısa. S9+ al desek, S10 ile aynı fiyatlarda. Eğer bütçeni arttırabilirsen S10 al.
Telefonu pek fazla yoran bir kullanıcı değilim. Batarya ömrünün yetmediği yerlerde Powerbank ile destekleyebilirim diye düşünüyorum S10e modelide düşünülebilir ancak edge ekran istediğim ve bütçem yeterli olmadığı için s9 modelinde karar kılmış bulunmaktayım sanırım. Tek problemim 4GB ramin yeterliliği.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Telefonu pek fazla yoran bir kullanıcı değilim. Batarya ömrünün yetmediği yerlerde Powerbank ile destekleyebilirim diye düşünüyorum S10e modelide düşünülebilir ancak edge ekran istediğim ve bütçem yeterli olmadığı için s9 modelinde karar kılmış bulunmaktayım sanırım. Tek problemim 4GB ramin yeterliliği.
4GB Ram rahatlıkla yeterli. Normal işler ve oyun için. Asla o cihazda powerbank kullanmayın, çünkü powerbanklar düşük amperlerde şarz ettiğinden dolayı bataryaları mahvederler.

consolewriteline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
eğer o an kullanmadığınız uygulamarı arka plandan düzenli olarak silerseniz sorun olmaz
bataryaya gelirsek link

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İlk olarak S9+ ile S10e'nin fiyatı aynı S9'un değil.
O yüzden soruyu S9+ modelini baz alarak yanıtlayayım zaten S9 ile arasında pek bi fark yok.
Gayet güzel bir cihaz kullanmasını bilirsen de pili bir günü rahatça çıkarır. S10e konusunda edge ekran olmadığı için tercih etmek istemiyorsunuz galiba ama çok da bir şey kaybetmezsiniz. Dış görünüşe bakarak almayın bence işlemci, kamera, donanım ve bir sürüm daha android güncellemesi alması gibi artı yanları var. Ben olsam S10e alırdım, tabi karar size kalmış.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Merhabalar S9 modelini araştırıyorum, 4000 tl fiyat bandında bir telefon arıyorum fakat P20 Pro'nun ön kamerası hiç hoşuma gitmedi. Bu fiyat bandında ön kamerası güzel bir telefon önerebilir misiniz? S9 modeli aklıma yattı ön kameras,ı iris tarayıcısı, su geçirmezlik özelliği, değişebilir diyafram vs. hoşuma gitti. Sizce alınır mı?
Galaxy S9 un bataryası yetersiz 3 saat ekran süresini zor alıyordu(oyun oynamıyordum s9 da). Bataryası dışında gayet iyi bir cihaz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
S9 veya S10e almak batarya yönünden pek mantıklı değil. Mi 9 zorlayın derim.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
P30,S10E alabilirsiniz.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bence alınmaz ben her zaman güncelleme açısından o yılın modellerinin alınmasından yanayım